خیابان سنت کاترین بوردو

خیابان سنت کاترین بوردو

شرح

خیابان سنت کاترین بوردو

بوردو یکی از پر جنب و جوش ترین شهرهای فرانسه است و این شهر به خصوص برای علاقمندان به خرید همانند یک بهشت رنگارنگ است چرا که فروشگاه های بسیاری برای خرید در دو طرف خیابان سنت کاترین در بوردو قرار دارد و هر آنچه که نیاز دارید را می توانید در طول مدت زمانی که در این پیاده رو هستید خریداری نمایید، این خیابان حتی عنوان طولانی ترین خیابان پیاده روی در اروپا را برای خود کسب کرده است.

خیابان سنت کاترین در بوردو سبب شده که شور و هیجان غیر قابل وصفی در این شهر به وجود بیاید و روزانه افراد بسیاری برای خرید یا حتی پیاده روی از آن عبور کنند و سیل عظیمی از افراده پیاده را همواره در این خیابان خواهید دید. اتفاق جالبی که در رابطه با این خیابان رخ داد این است که در سال 1984 به طور کامل این خیابان عنوان پیاده رو اختصاصی برای برای عابران پیاده رو برای خود کسب کرد و هیچ گونه وسیله ی نقلیه ای اجازه ای عبور از این خیابان را نداشت. جالب است بدانید که در این خیابان به غیر از فروشگاه های متنوعی که وجود دارد، بناهای تاریخی بسیاری هم وجود دارد که می توانید در طول مدتی که در این خیابان هستید آن ها را تماشا کنید.

اگر پول‌هایتان را جمع کرده‌اید تا در زمان و محلی مناسب، آن را خرج کنید و از خرید اینترنتی خسته شده‌اید یا صرفاً به پیاده‌روی و تماشای مغازه‌ ها علاقه دارید، احتمالاً مکانی بهتر از خیابان سنت کاترین در بوردو پیدا نخواهید کرد.

شما در این خیابان می توانید از ساختمان های چند طبقه ای که برای مراکز خرید بزرگ هستند را دیدن کنید و از مارک های معروفی که در آن ها شعبه دارند نیز خرید کنید. توجه داشته باشید که هر چه فروشگاه لوکس تر اجناس گران قیمت تری را دارد. اما اگر خواستید که اقتصادی خرید کنید پیشنهادی می کنیم که از مغازه های کوچکتر که زرق و برق کمتری دارند خریدتان انجام دهید؛ چیزی که مهم است بدانید این است که شما هرگز دست خالی از این خیابان باز نخواهید و ما پیشنهاد می کنیم کل روزتان را به گشت و گذار در این راستای خیابان سنت کاترین در بوردو اختصاص دهید. خرید در این خیابان شایسته ترین و بهترین انتخاب برای شماست .

خرید در خیابان سنت کاترین به قدری جذاب و لذت بخش است که حد و مرز ندارد . از برترین برندهای مطرح جهانی گرفته تا ساده ترین چیزها ! همه چیز برای یک خرید لذت بخش و تکرار نشدنی در خیابان سنت کاترین برایتان محیاست . اگر از نظر اقتصادی محدودیت دارید دنبال فروشگاه های برند و پر زرق و برق نباشید . شما از مغازه های کوچکتر اجناسی مقرون به صرفه را خواهید خرید . تفاوتی ندارد که چه روز و چه ساعتی را برای رفتن به خیابان سنت کاترین در نظر گرفته اید ، در هر صورت این خیابان را خالی از جمعیت نخواهید دید . روز شنبه روز تعطیل اروپایی هاست . شلوغ ترین زمان خیابان سنت کاترین در همین روز است . 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک