کاخ سلطنتی اپرای لندن

کاخ سلطنتی اپرای لندن

شرح

کاخ سلطنتی اپرای یک خانه اپرا و مکان اصلی هنرهای نمایشی در کاون گاردن ، مرکز لندن است. پس از استفاده قبلی از سایت اصلی ساخت خانه اپرا در سال 1732 ، این ساختمان بزرگ معمولاً به عنوان “باغ کاوانت” خوانده می شود. این خانه خانه های اپرای رویال ، باله رویال و ارکستر سلطنتی اپرا است. خانه در ابتدا با نام تئاتر رویال ، در درجه اول به عنوان یک خانه بازی برای صد سال اول تاریخ خود خدمت می کرد. در سال 1734 ، اولین باله ارائه شد. یک سال بعد ، اولین فصل اپرای هندل آغاز شد. بسیاری از اپرا و اکراتورهای وی مخصوصاً برای کاون گاردن نوشته شده بودند و نمایش های برتر خود را در آنجا داشتند.

بازسازی کاخ سلطنتی اپرای لندن

ساختمان فعلی سومین تئاتر در سایت است که در پی آتش سوزی فاجعه آمیز در سال 1808 و 1856 به وجود آمده است. این نما ، حیاط و سالن اجتماعات از سال 1858 میلادی آغاز شده است ، اما تقریباً هر عنصر دیگر مجموعه حاضر از بازسازی گسترده در دهه 1990 برمی گردد. سالن اصلی سالن 2،256 نفر است که آن را به سومین لندن تبدیل کرده و از چهار ردیف صندوق و بالکن و گالری آمفی تئاتر تشکیل شده است. پرونسن 12.20 متر عرض و 14.80 متر ارتفاع دارد. سالن اصلی ساختمان بنایی است که در آن لیست شده است.

پایه و اساس تئاتر رویال ، کاون گاردن در نامه های ثبت اختراع اعطا شده توسط چارلز دوم به سر ویلیام دیونانت در سال 1662 است ، که به Davenant اجازه می دهد تنها یکی از دو شرکت تئاتر ثبت اختراع را در لندن فعالیت کند. ثبت اختراع نامه تا قرن نوزدهم در اختیار وراث متقاضیان ثبت اختراع بود. محل زندگی آنها برای مدتی ناشناخته بود ، اما از سال 2019 در موزه و کتابخانه روزنباخ ، فیلادلفیا برگزار می شود

در سال 1728 ، جان ریچ ، بازیگر-مدیر شرکت دوک در تئاتر مسافرخانه لینکلن ، اپرای گدا را از جان گای مأمور ساخت. موفقیت این سرمایه گذاری او را برای سرمایه گذاری در ساخت تئاتر رویال در محل باغ باستانی صومعه که بخشی از آن توسط اینیگو جونز در دهه 1630 با پیازا و کلیسا ساخته شده بود. بعلاوه ، یک منشور سلطنتی یک بازار میوه و تره بار را در این منطقه ایجاد کرده بود ، بازاری که تا سال 1974 در آن مکان زنده مانده بود. در افتتاح آن در 7 دسامبر 1732 ، ریچ توسط بازیگران خود در پیروزی پردازشی به تئاتر برای افتتاح آن منتقل شد.

در طول صد سال اول یا حدوداً تاریخ خود ، این تئاتر عمدتاً یک نمایشنامه بازی بود ، با حق چاپ نامه هایی که توسط چارلز دوم به چارلز دوم اعطا شد به کاوننت باغ و تئاتر رویال ، دری لین حق انحصاری برای نمایش درام گفتاری در لندن داشت. با وجود تعویض مکرر بین شرکت های کاون گاردن و شرکت های Drury Lane ، رقابت شدید بود ، که اغلب نمایش های مشابه را همزمان ارائه می کرد. ریچ پانتومیم را به عنوان کارآزمایی معرفی کرد ، خود اجرای نمایش و سنت پانتومیم فصلی تا سال 1939 در تئاتر مدرن ادامه داشت.در سال 1734 ، کاون گاردن اولین باله خود را با عنوان Pygmalion ارائه داد. ماری ساله سنت و کرست خود را دور انداخت و در لباس های دیواری رقصید.

جورج فریدریک هندل در سال 1719 به عنوان مدیر موسیقی این شرکت ، در محل کاروانسراهای لینکلن منصوب شد ، اما اولین فصل اوپرا ، در باغ کاون ، تا سال 1734 ارائه نشد. اولین اپرا او ایل پاستور فیدو و به دنبال آن آریودانته  بود ، سال اول برتر آلسینا و آتالانتا. در سال 1743 یک عملکرد سلطنتی مسیح وجود داشت که موفقیت آمیز بود و سنت اجرای اکراتوری لنتن را آغاز کرد. از سال 1735 تا زمان مرگش در سال 1759 فصلی منظم را در آنجا گذراند ، و بسیاری از اپرا و اوراتریوها برای کاون گاردن نوشتند یا اولین اجرای خود در لندن را در آنجا داشتند. او اندام خود را به جان ریچ بست و آن را در موقعیت برجسته ای روی صحنه قرار داد ، اما در میان بسیاری از اقلام با ارزش که در آتش سوزی که در 20 سپتامبر 1808 تئاتر را از بین برد ، گم شد. در سال 1792 معمار هنری هالند سالن اجتماعات ، در داخل پوسته موجود ساختمان اما عمیق تر و گسترده تر از سالن قدیمی است ، بنابراین ظرفیت را افزایش می دهد.

منبع : ویکی پدیا

 

موقعیت هتل

کشور: انگلستان
شهر: لندن

دیدنی‌های نزدیک