باغ گل رز DDP سئول

باغ گل رز DDP سئول

شرح

کره جنوبی که اکثرا آن را به عنوان کشوری پیشتاز در زمینه تکنولوژی می‌شناسند، فرهنگ و سنت‌های غنی، اماکن تاریخی و مناظر طبیعی بسیار زیبایی هم دارد . کره جنوبی که در دنیا با تکنولوژی مدرن و پیشرفته و همچنین رشد سریع در صنایع مختلف شناخته شده، دارای سنت‌ها و فرهنگی غنی و همچنین طبیعتی زیبا است. این کشور دارای جاذبه‌های متنوعی است که مناطق صنعتی شهری و مناطق فرهنگی و روستایی را شامل می‌شود و از این لحاظ با سلیقه‌ی گردشگران شهری و گردشگران ماجراجو و طبیعت‌گردان مطابقت دارد. یکی از این جاذبه های زیبا باغ گل رز DDP  سئول نام دارد که در نوع خودش بی نطیر و منحصر به فرد است.

باغ گل رز DDP سئول

باغ گل رز DDP LED سئول نمایشگاهی دائمی از گل سرخ است که به هنگام غروب خورشید به طور خودکار روشن می شود. این نمایشگاه در کنار سالن نمایشگاه Yigansumun در Dongdaemun Design Plaza (DDP) قرار دارد. باغ گل سرخ ابتدا به عنوان یک نمایشگاه موقت ویژه آغاز شد اما آنقدر محبوب شد که اکنون به عنوان یک بخش ثابت ساخته شده است. باغ گل رز یک مکان محبوب برای اهالی سئول و گردشگران است و بسیاری از برنامه های تلویزیونی کره ای در اینجا فیلم برداری ساخته می شود. این باغ زیبا در کره جنوبی، به دلیل رزهای نورانی‌اش شهرت یافته است و بیشتر زوج‌های جوان در سفر خود به کره جنوبی به این باغ سر می‌زنند.

جاده نورانی با گل های رز سفید

در باغ گل رز DDP سئول 25550 گل رز به‌صورت LED قرار گرفته‌اند که در تاریکی شب صحنه بسیار زیبا و رمانتیکی را ایجاد می‌کنند؛ به‌ طوری‌که یک جاده زیبا، نورانی و درخشان از گل‌های رز سفید را مشاهده خواهید کرد. حتماً دلیل انتخاب این تعداد گل رز برای شما سؤال‌برانگیز است؛ تعداد 25550 گل رز در واقع تعداد روزهای پس از آزادی کره جنوبی را نشان می‌دهد. این باغ در هفتادمین سالگرد استقلال کشور کره جنوبی افتتاح شده که با احتساب 365 روز سال، چیزی معادل با 25550 گل رز در این باغ به نمایش در آمده است. هنگام شب، این رزهای زیبا روشن شده و آسمان خراش های چشمگیر به عنوان پس زمینه کار می کنند.

باغ گل رز DDP فضایی باز را به یک باغ شب زیبا تبدیل کرده است به گونه ای که در بین زوج ها  بسیار محبوب است ، این مکان همچنین مکانی عالی برای عکاسی شبانه است. روشنایی ای گلها ی الکترونیکی بعد از 6 بعد از ظهر میباشد و روشنایی آنها از فاصله دور پخش می شود و بسیار زیبا و دیدنی هستند. پس در سفر به کشور کره جنوبی به اینجا سری بزنید و یک عکس یادگاری بی نظیر بیندازید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک