جاذبه های گردشگری رم

جاذبه های گردشگری رم

شرح

 رم یکی از قدیمی‌ترین شهرهای جهان است و بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر ایتالیاست . اکنون این شهر یکی از وسیع ترین جاذبه های دیدنی را دارد و بناهای تاریخی رم شما را شگفت‌زده خواهد کرد و هر گردشگری باید زمانی را هم برای گذراندن وقت در پارک یا کافه‌ها اختصاص دهند . هم اکنون با ایلیاگشت همراه باشین .جاذبه های رم

کولوسئوم

کولوسئوم معروفترین میدان رم

کولوسئوم همچنین یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری رم به شمار می‌ رود . ورودی بلیط تقریبا 12 یورو قیمت دارد و ساعت ها صف های طولانی برای بازدیدکنندگان انجام میشود که برای تهیه بلیط آنلاین زمان کمتری صرف میکند .در قدیم جنگ‌های میان گلادیاتورها و حیوانات وحشی یا جنگ گلادیاتورها با یکدیگر در این مکان برگزار می‌شد .

دولت‌ شهر واتیکان

دولت‌ شهر واتیکان گردشگری رم

واتیکان کوچک‌ترین دولت مستقل جهان است با مساحتی حدود  ۰٫۴۴کیلومتر مربع که بیشتر آن توسط دیوارهای واتیکان واقع شده است . که فضای کوچکی برای جاذبه‌های گردشگران داخل کلیسای سنت پیتر شاهکار میکل آنژ، نقاشی مریم مقدس در کنار مجسمه و محرابی که اثر برنینی و دیگران است در نظر گرفته اند .

پانتئون

بهترین بنای تاریخی و گردشگری رم

پانتئون ، بهترین بنای محافظت‌شده از دوران رم باستان که کاشی های برنزی سقف این بنا را در بر گرفته ، بعد از آسیبی که در آتش سوزی رخ داد بازسازی شد و حاصل آن ، ساختمان آجری است که تسلط فنی فوق‌العاده‌ بالای سازندگان رومی را نشان میدهد .

گالری بورگز

آثار هنری گالری بورگز در رم

این گالری برای آثار مهم و برجسته که شامل ( مجسمه‌های برنینی ) و ( ملکه‌ی مجموعه‌های هنری شخصی ) در این موزه نگهداری میشود . یادتان باشد اگر زمانتان محدود است حتما از « مجسمه‌ی پائولین » یا همان خواهر ناپلئون اثر کانووا دیدن کنید .

میدان رومی

میدان رومی جاذبه رم

قدم زدن در میدان رومی ، در وسط یک شهر مدرن پرازدحام ، شبیه برگشتن به ۲ هزار سال قبل و قدم زدن در قلب رم باستان است . اگرچه بخش کوچکی از شکوه اصلی جاذبه های رم را نشان میدهد که ستون‌های استوار و ویران ، طاق پیروزی آن و باقی مانده‌هایی از دیوارهای بنا تاثیرگذار است .

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا
شهر: شهر رم

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک