سالن کنسرت آتناوم رومانیایی بخارست

سالن کنسرت آتناوم رومانیایی بخارست

شرح

سالن کنسرت آتناوم رومانیایی بخارست ، کاخی که بیش از 130 سال پیش ساخته شده است ، نه تنها یکی از نمادهای بخارست بلکه کل کشور است . یک سالن کنسرت در مرکز شهر بخارست ، رومانی و نشانه ای از شهر پایتخت رومانی است. در سال 1888 افتتاح شد ، ساختمان های تزئینی ، گنبدی ، مدور اصلی سالن کنسرت اصلی شهر و خانه فیلارمونیک “جورج انسسکو” و جشنواره بین المللی موسیقی سالانه جورج انسسکو است .

Romanian Athenaeum ساختمان هنری و باشکوه محل استقرار کنسرت فیلارمونیک ژرژ انیسکو رومانی است . و یکی از باشکوه ترین و معتبرترین تالارهای هنری رومانی به حساب می آید. این سالن هنری یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری بخارست است و اگر به فضاهای هنری و تاریخی علاقه مندید پیشنهاد می کنیم حتما از آن دیدن کنید .

این ساختمان قرن 19 توسط معمار فرانسوی به نام آلبرت گالرون طراحی و ساخته شده است و با گنبد ۴۱ متری و ۶ ستون نمادین و زیبایش به ساختمان معابد یونان باستان شباهت دارد. این تالار با ۵۶۲ صندلی به دلیل کیفیت بالای تجهیزات صوتی اش شهرت دارد و تاکنون اجراهای بسیار معتبری در این تالار به روی صحنه رفته اند.

داخل این ساختمان یک لابی وسیع قرار دارد که سقفش با روکش طلا و طلاکاری های زیبا تزیین شده است و پلکانی مارپیچ شما را به طبقه بالا هدایت می کند .

در سال 1865 ، شخصیت های فرهنگی و علمی مانند کنستانتین اسکارو ، اورهیا و نیکولا کرئولسکو انجمن فرهنگی آتنیوم رومانی را تأسیس کردند. برای خدمت به اهداف خود ، آتناوم رومانیایی ، ساختمانی که به هنر و دانش اختصاص یافته است ، در بخارست بنا شد .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک