مراکز خرید رم

بهترین مراکز خرید رم

شرح

بهترین مراکز خرید رم از جاذبهای خاص شهر رم با وجود منحصر فردبودن و قدمت تاریخی شهر رم بحساب میرود . در واقع مراکز خرید انواع امکانات رفاهی ، فودکورت‌هایی با غذاهای بین‌المللی برای خریداران فراهم کرده است .

حراجی‌ها ایتالیا دو بار در طی سال( زمستان و تابستان ) صورت میگیرد . امکان دارد تاریخ دقیق حراج متفاوت باشد اما اغلب حراجی تابستانی در اولین شنبه جولای تا آگوست و حراجی زمستانی از اولین شنبه ژانویه تا فوریه برپا می‌گردد.

مرکز خرید یوروما ۲ : این مرکز خرید ، که با سنگ مرمر و ستون‌های سنگی و طاقهای شیشه‌ای تزئین شده درسه طبقه بنا گردیده . و  یکی از جدیدترین مراکز خرید شهر رم است . این در این مرکز می‌توانید هر آنچه نیاز دارید تهیه کنید .

مرکز خرید I Granai : یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید در شهر رم است . دارای ۱۱۸ فروشگاه ،که در سال ۱۹۹۲ افتتاح شده است . در این مجموعه، هم برندهای لوکس و هم برندهای میان رده‌تر دراین مرکز ، نمایندگی دارند . در سال ۲۰۰۶ پارکی به نام Forte Ardeatino در نزدیکی این مرکز افتتاح شده است . بهترین برندهای داخلی و خارجی و مارک‌های مشهوری را در زمینه‌های مختلف مثلا مد و پوشاک خواهید دید.

مرکز خرید روما اِست : از بزرگ‌ترین مراکز تجاری ایتالیا میباشد . این مجموعه با بیش از ۲۲۰ فروشگاه، بانک ، رستوران ، فست فود ، کافه و مجموعه‌ی سینمایی در دو طبقه ساخته شده است . با این حال که ،مرکز خریدخارج از شهر رم قرار گرفته اما دسترسی به آن آسان میباشد . چرا که در نزدیکی Grande Raccordo Anulare قرار دارد؛ مسیری دایره‌ای شکل که دور پایتخت، دور می‌زند .

مرکز خرید پارکو لئوناردو : این مجموعه تجاری بزرگ در سال ۲۰۰۵ افتتاح شده است . در نزدیکی فرودگاه فیومیچینو قرار دارد . در این مرکز امکاناتی همچون بولینگ 16 لاینه، 216 مغازه، 24 سالن سینما (بزرگترین سینمای ایتالیا در حال حاضر)، دستگاه های بازی سکه ای است .

مرکز خرید پورتا دی روما : این مجموعه‌ی تجاری بزرگ با ۷ هزار ظرفیت امکاناتی از قبیل دو استخر شنا، یک مرکز فیتنس ، 13 سالن سینما، ۲۲۰ فروشگاه و مغازه مختلف از برندهای برترجهان را در خود جای داده است .

ساعت کاری مغازه‌ها در ایتالیا معمولاً به این صورت است :

سه شنبه‌ تا شنبه از صبح تا ۱۰ شب (بین ساعت ۱ – ۴ تایم ناهار تعطیل ) است .

دوشنبه صبح‌ها مغازه‌ها تعطیل بوده و حوالی ساعت ۳-۴ شروع به کار می‌کنند و حدود ساعت ۷-۸ نیز دوباره می‌بندند.ایام تعطیلات رسمی  بسته میباشند .

 اگر قصد خرید کفش دارید، بیشترین تمرکز کفش فروشی را در حوالی پله‌های اسپانیایی پیدا می‌کنید. البته منظور ما تنها برندهای لوکسی چون پرادا و گوچی نیست و برندهای ارزان‌ترین نیز در اینجا پیدا می‌شود.

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا
شهر: شهر رم

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک