پارک جنگلی ملکه الیزابت اسکاتلند

آشنایی با پارک جنگلی ملکه الیزابت اسکاتلند

شرح

پارک جنگلی ملکه الیزابت اسکاتلند

اسکاتلند کشور زیبایی است که به خاطر سنت های ملی و باستانی، موسیقی و رقص و لباس ها و نوشیدنی هایش، شهرت زیادی دارد. اما مسئله ای که کمتر به آن توجه می شود، طبیعت شگرف و بی نظیر آن است. کوه ها و جنگل های زیاد، صحنه هایی رویایی و باور نکردنی را پیش روی چشمان ما قرار می دهند. اسکاتلند کشوری است که هم تاریخ و هم طبیعت را می توان در آن یافت نمود. یکی از جاذبه های طبیعی این کشور ، پارک جنگلی ملکه الیزابت است.

این پارک جنگلی 50،000 هکتاری از ساحل شرقی دریاچه لوموند تا زمین های ناهموار Strathyre امتداد دارد و شامل کوه و مراتع ، جنگل ها و جنگل های جنگلی ، رودخانه ها و دریاچه ها است. برای بسیاری از بازدید کنندگان جاذبه های این پارک در  چشم اندازهای باشکوه و فعالیتهای گسترده و امکانات است. مرکز دیدنی چشمگیر Lodge Forest ، به شما امکان می دهد تا با مشاهده مستقیم دوربین مدار بسته ، به طیف گسترده ای از حیوانات وحشی نزدیک شوید. همچنین می توانید بسیاری از گونه های جانوری از جمله ، وزق، خرچنگ ، سنجاب سرخ ، گوزن را مشاهده کنید. این پارک همچنین دارای پیست های پیونی در امتداد مسیرهای سایه دار یا صعودهای کوهستانی ملایم است و مسیرهای مشخص زیادی برای کشف مناطق اطراف وجود دارد.

جاذبه های دیدنی پارک جنگلی

شما در اینجا میتوانید به ماجراجویی بیردازید. از ساحل شرقی Loch Lomond گرفته تا زمین ناهموار Strathyre ، پارک جنگلی شامل کوه و تالاب ها ، جنگل ها و جنگل های جنگلی ، رودخانه ها و دریاچه ها است. پارک جنگلی ملکه الیزابت از کل بازدید کنندگان استقبال می کند و پیاده روی های جنگلی ، مسیرهای کوهستانی ، چشم اندازهای دیدنی ، مسیرهای پیچ در پیچ ، اسب سواری ، ماهیگیری و رانندگی در جنگل دیدنی را ارائه می دهد. از آوریل تا سپتامبر شما میتوانید از این پارک جنگلی دیدن کنید.

این پارک وسعت زیادی را در بر می گیرد و شامل مناطقی از جنگل های بومی ، جنگل های تولیدی ، دوره های آب و مناطقی از فضای باز است. این پارک هر ساله بالغ بر 1 میلیون بازدید کننده دارد ، یک شبکه زیستگاه پیچیده بزرگ را در خود جای داده و از صنعت چوب محلی و ملی پشتیبانی می کند. آرامش و لذت بردن از مناظر دیدنی ، قدم زدن به طرف آبشار ، بازدید از سنجاب قرمز یا مخفی کردن درختان با Go Ape همه و همه در انتخاب شماست.

دوچرخه سواری در پارک

همچنین یک کافه با چشم انداز پانوراما ، یک فروشگاه مجهز به سوغاتیهای اسکاتلندی ، لباس و سوغاتی و تمام اطلاعات مورد نیاز برای کاوش در پارک جنگلی وجود دارد. مسیرهای جنگل برای دوچرخه سواری های تفریحی که دوست دارید از آن لذت ببرید ، ایده آل هستند. دوچرخه سواری همچنین یک راه عالی برای دیدن حیوانات وحشی است ، زیرا می توانید سریعتر و ساکت تر از پیاده سفر کنید. کاوش با دوچرخه راه مناسبی برای رسیدن به جاهای دورتر و دیدن بیشتر جنگل است. اگر دوچرخه ندارید ، می توانید یکی از آنها را در تعدادی از ایستگاههای منطقه جنگلی کرایه کنید. اگر به دنبال چالش و تفریح در طبیعت و جنگل هستید حتما به پارک جنگلی ملکه الیزابت اسکاتلند سری بزنید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک