کارناوال دیدنی زمستانی کبک کانادا

کارناوال دیدنی زمستانی کبک کانادا

شرح

کارناوال دیدنی زمستانی کبک کانادا یکی از بزرگترین کارناوال های زمستانی جهان به شمار می آید که در شهر زیبای کبک برگزار می شود. هر سال هزاران بازدیدکننده برای شرکت در کارناوال زمستانی کبک به این شهر کانادا سرازیر می شوند تا از مجموعه ای از فعالیت های مناسب تمام گروه های سنی از جمله حمام برف، راهپیمایی های شبانه، سرسره برفی، فوتبال دستی غول پیکر، مجسمه های برفی، نمایش، سورتمه سواری، و اسکیت سواری لذت ببرند.

خرید تور ارمنستان خرداد ۱۴۰۱

شخصیت Bonhomme

شخصیت Bonhomme (آدم برفی)، سفیر این جشن زمستانه محسوب می شود. این کارناوال، یک تجربه منحصر به فرد زمستانی به شمار می آید که نباید آن را از دست بدهید! معروف ترین جاذبه های این جشنواره زمستانی عبارتند از: راهپیمایی های شبانه و در طول روز که توسط Bonhomme، نماد خوش اقبالی کارناوال با صفوف ماهرانه جایگاه های سیار تزئین شده و تماشاگرانی که لباس ضخیم و گرم پوشیده اند، هدایت می شود.

ظریفترین و ماهرانه ترین معماری آمریکای شمالی

شهر کبک با ظریفترین و ماهرانه ترین معماری آمریکای شمالی، مکان مناسبی برای برگزاری این سرزمین عجایب زمستانی به شمار می آید. تجربه کل این رویداد باعث می شود تا احساس کنید شما و خانواده تان در جهان برفی زیبا و پیچیده ای گیر افتاده اید و این تجربه با برنامه پایانی نمایش آتش بازی این رویداد، بسیار تماشایی تر می شود. وجود پارک تفریحی روباز، سرسره های یخی، سورتمه سواری، راهپیمایی ها و… در این کارناوال، دلایل بسیار زیادی به شمار می آیند تا برای بازی و سرگرم شدن در کارناوال زمستانی کبک کانادا، راهی سفر شوید. 

کارناوال زمستانی کبک

کارناوال زمستانی کبک کانادا یک رویداد است. ساکنین فرانسه ی جدید که امروزه به آن کبک می گویند، طبق سنت و آیین، قبل از شروع دوران روزه گیری لنت (Lent) برای خوردن، نوشیدن و خوشگذرانی دور هم جمع می شدند و امروزه در این روزها، کارناوال زمستانی کبک برگزار می شود. برپایی این جشنواره از اواخر ماه ژانویه است و تا اواسط فوریه ادامه پیدا می کند. امروزه این فستیوال بزرگ ترین فستیوال زمستانی جهان است که در شهر کبک برگزار می شود و با هیچ فستیوالی از این نوع در دنیا قابل مقایسه نیست.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران ارمنستان

شهر زیبای کبک و کارناوال دیدنی زمستانی کبک کانادا

هر ساله هزاران بازدیدکننده روانه ی شهر زیبای کبک می شوند که در فعالیت های مختص به گروه های سنی مختلف مثل حمام برف، راهپیمایی های شبانه، سرسره برفی، فوتبال دستی غول پیکر، مجسمه های برفی، نمایش، سورتمه سواری و اسکیت سواری شرکت کنند. شهر کبک با معماری زیبایش بهترین مکان برای این سرزمین عجایب سفید و برفی است. شخصیت معروف جشنواره، این آدم برفی بزرگ  سفیر این جشن زمستانی است و در پیاده روی های روزانه یا شبانه شما را مشایعت می کند. این تجربه به شما این حس را می دهد که در یک جهان برفی زیبا و بی مرز گیر افتاده اید. این کارناوال زمستانی در آخر با یک نمایش آتش بازی زیبا و خاطره انگیز به پایان می رسد.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک