پارک پلانتن اون بلومن هامبورگ

پارک پلانتن اون بلومن هامبورگ

Planten Un Blomen Park Of Humburg

شرح

پارک پلانتن اون بلومن هامبورگ، یک پارک قدیمی و بزرگ می باشد که در قلب شهر قرار گرفته و یکی از مکان های اصلی برای تفریح مردم هامبورگ از زمان قدیم تاکنون بوده است. همچنین یکی از جاذبه های هامبورگ و دیدنی های آلمان این پارک زیبا می باشد.

ویژگی های پارک پلانتن اون بلومن هامبورگ

اولین گیاه در این پارک توسط یوهان جورج کریستین لمان در نوامبر سال 1821 میلادی کاشته شد که در کنار ورودی پارک دیده می شود.

پارک در سال 1930 افتتاح شده و با مساحت 47 هکتار با انواع گل های رنگارنگ، متنوع، باغ ها و آثار هنری بسیار، در واقع فراتر از یک پارک معمولی و سنتی می باشد. در سال های 1953 و 1973 میلادی، نمایشگاه بین المللی در پارک برگزار شد.

چند نوع باغ متنوع در اینجا مشاهده می کنید از جمله باغ گیاه‌شناسی که پر از کاج، خزه و گلسنگ است؛ باغ ژاپنی با پاویون زیبای مراسم چای، بزرگترین باغ ژاپنی در اروپاست و باغ رز هم بیشتر از ۳۰۰ گونه رز در خود جای داده است و نام این قسمت “آلتر” می باشد و یک باغ گیاه شناسی قدیمی است. علاوه بر این، در مرکز این پارک یک گلخانه ی استوایی هم وجود دارد.

حوضچه های کوچک، مجسمه های سنگی زیبا، رقص فواره‌های رنگارنگ همراه با موزیک و نورپردازی‌های زیبا که در این پارک صورت می گیرد باعث می شود تا افراد بسیاری شب را روی چمن های خنک و کنار دریاچه در اینجا بگذرانند و پارک هم بخاطر این نورپردازی ها در بین مردم مشهور است.

 زمین‌های بازی برای بچه‌ها، برنامه‌های تفریحی رایگان مثل تئاتر عروسکی و سیرک، پیست اسکیت و کنسرت‌های رایگان گاه و بی‌گاه در فضای باز از امکانات دیگر پارک پلانتن اون بلومن یا پارک گل و گیاه هستند.

پارک در تمام طول سال باز است و هیچ هزینه ی ورودی وجود ندارد.

موقعیت هتل

کشور: آلمان
شهر: هامبورگ

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک