برج پیزا ایتالیا

سوغات فروشی های پیزا

شرح

از شهر پیزا ایتالیا چی بخریم | می توان گفت سوغات فروشی های پیزا یکی از جذابیت های سفر به کشور ایتالیا میباشد .ایتالیا از جمله کشورهای است که در هر شهرش سوغاتی های بسیاری را دارد . شهر پیزا نیزاز این قانون مستثنی نمی باشد . اگر شما در شهر باشید یا خارج از شهر به راحتی می توانید هنر و سنت  شهر پیزا را مشاهده کنید . در شهر پیزا مغازه های گوناگون و زیبا  وجود دارند که می تواند برای شما بسیار سرگرم کننده باشد اولین چیزی که شما با ورود به شهر پیزا توجهتان به آن جلب می شود نماد این شهر یعنی برج نیمه خمیده پیزا می باشد که بسیاری از مغازه ها نماد این شهر را در قالب سوغاتی های مختف به فروش می رسانند.با  ما در این مطلب همراه باشید تا  برای شما تعدادی از این فروشگاه ها را معرفی کنیم.

سوغاتی های ایتالیا

والنتی

یکی از مغازه های معروف و فعال شهر پیزا را می توان والنتی دانست این مغازه در خیابان بورگو استرتو (Borgo Stretto)که یکی از خیابان های شهر پیزا می باشد واقع شده است و افتتاح این فروشگاه بر میگردد به دهه 70 میلادی ، یکی از دلایلی که باعث محبوبیت مغازه والنتی پیزا شده است فروش لباس و اکسسوری های  مربوط به شهر پیزا در فالب کیف های بالا می باشد .از برندهای روز دنیا که شما می توانید از فروشگاه والنتی تهیه کنید می توان به  دلچه و گابانا (Dolce & Gabbana) ، آرمانا سروینو (Ermanno Scervino) یا فندی (Fendi)اشاره کرد.

مغازه والنتی پیزا

خرید در برج خمیده پیزا

با سفر به شهر پیزا تنها چیزی که با آن بارها و برها مواجه می شوید نماد این شهر یعنی برج نیمه خمیده پیزا می باشد .می توانید این نماد را در قالب های مختلف در شهر پیدا کنید .در اطراف محوطه برج پیزا فروشندگان زیادی هستند که می توانید این مجسمه ها را ابه راحتی تهیه کنید گر برای خودتان از این نماد تهیه نمی کنید حتما برای دوستان و یا بستگان خود یکی از این مجسمه ها را خریداری کنید .سعی کنید پیش از خرید خود قیمت ها را ارزیابی کنید.

خرید در برج خمیده پیزا

مکس ایل کوئیایو

از جمله علاقه مندان به سوغات فروشی های پیزا محصولات دست ساز و دست دوز در قالب چرم را دارند ، فروشگاه مکس ایل کوئیایو (Max il Cuoiaio)می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد .این فروشگاه در نزدیکی پیازا دِی کاوالیِریِ قرار دارد و اجناسی مانند کیف پول ، کیف زنانه ، کمربند چرمی و با قیمت های مناسب ارائه می کنند اگر می خواهید از قیمت های گزاف دوری کنید بازدید از این مغازه را حتما در برنامه خود قرار دهید.

مغازه ایل کوئیایو

بی بی میسن

از دیگر فروشگاه های معروف شهر پیزا می توان به بی بی میسن اشاره کرد. از برند های معروف و روز دنیا که می توانید در این فروشگاه پیدا کنید می توان به استوارت وایتزمن (Stuart Weitzman)، رِپِتو (Repetto)، پدرو گارسیا (Pedro Garcia)، پورسِلی (Porselli) و چندین برند دیگر معروف اشاره کرد . این بوتیک در زمینه عطر و ادکلن نیز فعالیت دارد. اکثر مشتریان این بوتیک را مردم و گردشگران تشکیل می دهند.

بی بی میست پیزا

چوکو استور

اگر شما علاقه ای به شکلات و شیرنی جات دارید مغازه شوکو استور (Chocostore) می تواند حکم بهشت برای شما داشته باشد .این مغازه در نزدیکی کروسو ایتالیا (Croso Italia)، ایستگاه مرکزی قرار گرفته و پیدا کردن آن کار دشواری نمی باشد .

چوکو استور پیزا

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا
شهر: پیزا

دیدنی‌های نزدیک