آشنایی با میدان مرکانتی میلان

شرح

میدان مرکانتی میلان

میدان مرکانتی میلان “Piazza Mercanti “یک میدان مرکزی (میدان تجاری) شهر میلان ایتالیا بشمار میرود . این مربع کوچک دارای چهار ساختمان اصلی در اطراف خود دارد.

مرکانتی یک میدان مرکزی که متعلق به قرون وسطی در میلان میباشد . در مرکز این میدان، یک حوضچه کوچک متعلق قرن شانزدهم است . که توسط دو ستون قرن 18 میلادی برافراشته شده است .کاخ مدارس باروت پالتین، که در قرن هفدهم ساخته شده و توسط کارلو طراحی شده است، در سمت جنوب شرقی قرار دارد . خانه پاتریگولا گوتیک ، همچنین به عنوان “قصر دفتر اسقفی”، که در قرن 15 ساخته شده است، در سمت جنوب غربی قرار دارد .

ساختمان تاریخی “لوگو Osii ” در شهر میلان در Piazza Mercanti واقع شده است ، این ساختمان در سال 1321 توسط منوسیکونت ساخته شد ، که هدف ساخت این ساختمان در نزدیکی کاخ این بود تا فعالیت های قضایی و دفتر اسناد رسمی این شهر را از نزدیک اداره کند .

بالکنی که مقامات به سخنرانی با مردم از آن انجام میدادند (که به عنوان پارلرنیز شناخته می شود) اثری از قرن شانزدهم میباشد ، Palazzo dei Giureconsulti، که اکنون در مرکانتی واقع شده است ، در سمت شمال شرقی میدان میباشد .با تمام آسمان خراش‌هایی که دیدن آسمان را غیر ممکن میکند ، یافتن فضاهایی که حس میلان را به قرون وسطی ببرد برای گردشگران از جذابیت خاصی برخوردار خواهد بود .

جاذبه های اطراف میدان

می‌توان با پنج دقیقه پیاده‌ روی از «پیاتزا دل دوئومو» جایی را که شما را قرن‌ها به عقب بر می‌گرداند بیابید . پیاتزا دی مرکانتی با تالار ساخته شده در سال 1233 میلادی، میدانی کوچک را در قلب سیاسی میلان ایجاد کرده است .دریاچه لوگانو و درخت‌های نخل از سال 1272 میلادی، از دیگر جزئیاتی هستند که در این مجموعه فضای قرون وسطی را تداعی می‌کنند .

به دلایل تخریب و تغییرات بسیاری از ساختمانهای اطراف ، در قرن نوزدهم در اصل این میدان به یک خیابان تبدیل گردیده . در واقع در حال گسترش این منطقه بین پالازو دلا رگئونو و کاخ های Panigarola و Osii صورت گرفته است .

هرچند این میدان امروزه نسبت به گذشته کوچک تر شده است اما ساختمان های اطراف این میدان همچنان همانند قرن ها قبل باقی مانده اند.این میدان از قدیمی ترین میادین شهر است و به گردشگران چشم اندازی از زندگی در میلان در دوران قرون وسطی را نشان می دهد . این میدان در تعطیلات کریسمس به یک بازار کریسمس تبدیل می شود و سرزندگی و شادابی بیشتری می گیرد .

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا
شهر: میلان

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک