نمایشگاه فوتوکینا کلن آلمان

نمایشگاه فوتوکینا کلن آلمان

شرح

نمایشگاه فوتوکینا | با بازدید از نمایشگاه فوتونیکا با تکنولوژی روز دنیا در زمینه تصویر برداری آشنا شوید، رابط کاربری های جدید و محصولات به روز همگی در این نمایشگاه هر ساله به نمایش در می آیند. در این مقاله با همراه باشید نمایشگاه فوتوکینا را به شما معرفی کنیم.

نمایشگاه فوتوکینا کلن

در این نمایشگاه با جدید ترین و توسعه یافته ترین محصولات در این زمینه آشنا میشود ، این مجموعه برای اولین بار در سال 1950 در شهر کل آلمان اجرا گردید و توانست تاثیرات بسیاری در صنعت تصویر برداری بگذارد.

نمایشگاه فوتوکینا توانست استاندارد های حرفه ی ویژه را به این صنعت اضافه کند و از آن سال تا به امروز هر ساله در شهر کلن برگزار میشود.

سرعت پیشرفت در این صنعت نسبت به گذشته بسیار سریع تر شده و این صنعت در حال پیشرفت روز افزون است. از سال 2019 این نمایشگاه علاوه بر ایده های جدید در صنعت تصویر برداری نوآوری خود را بر پایه عکاسی و تصویر برداری با دروبین های دیجیتال امروزی قرار داده است. وکل محصولات و خدمات این نمایشگاه تحت شعاع قرار گرفته است.

نمایشگاه فوتوکینا آلمان

رویداد های جدید نمایشگاه فوتوکینا

رویه اجرای این نمایشگاه در سال 2018 تغییراتی کرد که برنامه آن و تاریخ آن از 26 سپتامبر تا 29 ام که باعث شد برنامه ی فشرده تر و کامل تر اجرا گردد.

این نمایشگاه در سال جدید نیز از 8 ماه می شروع و تا 11 می برقرار بود. برای به دست آوردن دقیق تر اطلاعات مورد نیاز میتوانید به وب سایت رسمی این نمایشگاه نیز مراجعه کنید. در سال 2016 که یکی از بهترین سال های این نمایشگاه بود نزدیک به 6 هزار تحلیلگر و خبرنگار به همراه معروف ترین بلاگر ها از 80 کشور دنیا حضور داشتند.

نمایشگاه فوتوکینا شهر کلن آلمان

با توجه به توضیحاتی که داده شد این موضوع قابل درک است که تمامی محصولات این نمایشگاه مرتبط با عکاسی و تصویر برداری است و تمام آن چیزی که از این صنعت میخواهید در این نمایشگاه آماده است.

از لوازم دیجیتال مربوط به دوربین های حرفه ی و نیمه حرفه ی ، اکسسوری های جانبی ، لوازم استودیو ، نرم افزار های طراحی گرافیک ، آلبوم ها دیجیتال ، چاپگر های صنعتی و خانگی و غیره همه و همه در اینجا در کنار هم هستند.

نمایشگاه فوتوکینا آلمان

موقعیت هتل

کشور: آلمان

دیدنی‌های نزدیک