پارک پاسیر ریس سنگاپور

پارک پاسیر ریس سنگاپور

شرح

پارک پاسیر ریس سنگاپور

سنگاپور یکی از بزرگ‌ترین شهرهای جهان، شهری با ترکیبی از فرهنگ آسیایی و اروپایی است. این شهر که به عنوان مستعمره تجاری بریتانیا در سال 1819 ایجاد شد، در حال حاضر یکی از پیشرفته و مدرن‌ترین کشورهای جنوب شرق آسیا و یکی از مراکز بزرگ داد و ستد در جهان است. بهترین جاهای دیدنی سنگاپور را باید در فهرست «جاهایی که باید دید» قرار داد. از مهم‌ترین ویژگی‌های ظاهری این شهر، ترکیب آسمانخراش‌ها و زندگی مدرن با خانه‌های قدیمی و پارک پاسیر ریس سنگاپور است. سنگاپور محله‌های قومی و تاریخ جذابی دارد. محله‌هایی که می‌توان در آن‌ها به گردش و تفریح پرداخت؛

معماری داخلی پارک پاسیر ریس

هم‌جواری معماری جدید و قدیم سنگاپور زیبایی توریستی و گردشگری آن را دوچندان کرده است.  در شهر-کشور آسیایی سنگاپور پارک های زیادی وجود دارد که گردشگران تور سنگاپور برای استراحت و تازه کردن روح خود می توانند به این پارک ها پناه ببرند . یکی از پارک های سنگاپور، پارک پاسیر ریس است که در سال 1989 میلادی در بخش شرقی سنگاپور راه اندازی شده است . پارک پاسیر ریس کاملا خانوادگی و دوستانه بوده و گزینه مناسبی برای داشتن یک روز عالی و سرگرم کننده می باشد . به سبب شبانه روزی بودن پارک پاسیر ریس می توان در هر ساعتی به این پارک سر زد.

موقعیت جغرافیایی پارک پاسیر ریس 

پارک پاسیر ریس یکی از پارک های ساحلی است که در منطقه پاسیر ریس در بخش شرقی سرزمین اصلی واقع شده است . این پارک که از جاذبه های این شهر محسوب می گردد برای دورهمی های خانوادگی و فرار از شلوغی مرکز شهر گزینه ای عالی می باشد . پارک پاسیر ریس 70 هکتار وسعت داشته و بیش از 3.2 کیلومتر امتداد دارد . این پارک ساحلی را می توان یکی از بزرگترین پارک ها دانست . یکی از پارکهایی است که کمپینگ شبانه در آن مجاز است فقط باید از طریق وب سایت Nparks برای کسب مجوز اقدام شود . اتراق کنندگان فقط اجازه دارند در مناطق 1 و 3 چادر برپا کنند.

مکانهای تفریحی پارک پاسیر ریس

این پارک دارای ساحل ، مسیر دوچرخه سواری ، امکانات باربیکیو و میزهای پیکنیک می باشد . چند استراحتگاه و ریزورت نیز در نزدیکی این پارک واقع شده است. در پارک ساحلی پاسیر ریس سنگاپور حدود 6 هکتار جنگل مانگرو وجود دارد که بازدیدکنندگان می توانند زیبائی این جنگل ها را کشف کنند و به ساکنان آن نزدیک شوند . در میان جنگل های مانگرو پارک یک برج 3 طبقه تماشای پرندگان تعبیه شده که علاقه مندان برای دیدن گونه های مختلف پرنده و یا گرفتن عکس از آنها می توانند بر بالای این برج مستقر شوند . جالب است بدانید که بر طبق امارها در سنگاپور بیش از 300 گونه پرنده وجود دارد . 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک