پارک کونگ اسپارکن مالمو

پارک کونگ اسپارکن مالمو

شرح

پارک کونگ اسپارکن مالمو

پارک کونگ اسپارکن مالمو ، یک پارک در شهر مالمو ،سوئد است . درست در قلب شهر و قلعه مالماهوس را محاصره کرده است . مساحت پارک کونگ اسپارکن” Kungsparken “حدود 8.4 هکتاری (پارک پادشاه) که قدیمی ترین پارک مالمو است. در ابتدا پس از افتتاح در سال 1872 توسط سلطنت سوئد ، پارک (پادشاه اسکار ) نامیده شد که از باغهای انگلیسی الهام گرفته شده است. تاسرانجام در سال 1881 با نام Slottsparken شناخته و ثبت می گردیده است . از آنجایکه شهر مالمو به خاطر پارک های زیبایش بسیار مشهور میباشد .

کونگ اسپارکن – پارک کونگ اسپارکن مالمو

کونگ اسپارکن که در مرکز شهر درست در غرب تالار شهر مالمو و دادگاه منطقه مالمو واقع شده است و قلعه مالموش را احاطه کرده است .  استخرها و درختان عجیب و غریب و قدیمی ، این واحه آرام را در شهر سوراخ می کنند و می توانید بر روی چمن های سرسبز استراحت کنید ، اردک ها را تغذیه کرده و یک غار طاق را کشف کنید . چشمه زیبای چدن در مرکز پارک از سال 1882 شروع شده و اولین اثر هنری عمومی در سطح شهر بود .

آسیاب بادی قلعه و مزارع فصلی 

نکات برجسته شامل آسیاب بادی قلعه و مزارع فصلی از جمله سبزیجات و گلهای رنگارنگ مانند لاله ها ، پریموها و نخود شیرین است. مجسمه Pegasus توسط کارل میلز ، یکی از مشهورترین مجسمه سازان سوئد را از دست ندهید . برای دیدن این پارک ها از منظر دیگری ، یک سفر دریایی کانال گشت و گذار شما را از کنار این فضاهای سبز زیبا و همچنین قلعه ی مالماهوس به بندر می برد .

چشمه چدنی در قلب پارک

قلب پارک یک چشمه چدنی با شکوه است که در سال 1882 ساخته شده است. در شمال این چشمه یک غار قدیمی پیدا خواهید کرد که زمانی جذابیت اصلی پارک بود. حوضچه های موجود در این پارک بزرگ ، و حدود 130 گونه درختی بسیار قدیمی از سه قاره وجود دارد . ساختمان واقع در قسمت جنوبی پارک رستوران سابق پارک است.  کازینو Cosmopol پس از کار گسترده ترمیم در سال 2001 ، در ساختمان قدیمی ساکن است .

به دلیل همین نزدیکی پاکها ، بعضی اوقات با Slottsparken  در نزدیکی نقشه ها اشتباه گرفته می شود . در نزدیکی یک پل کوچک از Kungsparken یک پارک زیبا دیگر به نام Slottsträdgården واقع شده است . و خیلی سریع با نام Kungsparken معروف شد .

موقعیت هتل

کشور: سوئد

دیدنی‌های نزدیک