پاریس

آیا واقعا پاریس کثیف است ؟

شرح

پاریس پایتخت کشور فرانسه شهری پر جمعیت بحساب میاد و اخیرا بیشتر از قبل با مشکل زباله دست و پنجه نرم میکنند و از کثیف ترین شهر اروپا شناخته شده است . البته که بسیاری از مردم پاریس متوجه این موضوع نیستند اما اگر از کشوری یا هر فرهنگی سفر کنید درهم ریختگی و وضع آشفتگی آن را به وضوح مشاهده میکنید . در ادامه با ایلیاگشت همراه باشین .

کثیف ترین شهر اروپا

سفر به پاریس

محققان گفته اند ،پاریس با این همه تعریف و تمجید که هر سال میلیون ها توریست رو به خود جذب میکند بیشتر گردشگران بعد از بازگشت دچار بیماری بنام سندروم پاریس می شوند ! بیماری که نتیجه ی عدم تطابق تصورات رویایشون از پاریس با واقعیت شهر پاریس است .

ویو شهر پاریس

آب و هوای پاریس

آب و هوای پاریس اقیانوسی است به این معنا که تابستان و زمستان خیلی گرم یا خیلی سرد ندارد ، ولی در روزهای آفتابی ، آفتاب سوزان و در روزهای سرد ، سوزهای بدی دارد . در این شهر معمولا باران های ناگهانی زیاد دیده میشود .

هوای برفی پاریس

مشکل کثیفی شهر پاریس

کثیفی شهر پاریس به دلیل مناطق فقیر نشینان در شمال شرق دیده شده و این معظل به چشم میاد . هرچند نیروها برخوردی با شهروندانی که در خیابان برای جمع نکردن فضولات سگ ، رها کردن اسکوتر و زباله انداختن جریمه میکنند ، اما کسی توجهی به این موضوع نشان نمی‌دهد. امیدواریم پاریس نیز به زودی راه حلی برای مواجهه با این مشکل پیدا کند و طراوت و شادابی را به چهره ی تمامی مناطق شهر بازگرداند . 

انواع غذای پاریس

پاریس از نظر غذایی، فرهنگ غنی دارند ، معروف به شیرینی ها و غذاهای خاص و عام است . از جمله شیرینی های ماکارون ، کروسان ، کلافوتی ها و غذا شامل استیک فریتس و بیف بورگینیوت بحساب می آید .

رستوران پاریس

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط