کارتینگ بین المللی پرند تهران کارتینگ بین المللی پرند تهران

کارتینگ بین المللی پرند تهران

شرح

کارتینگ بین المللی پرند تهران

کارتینگ بین المللی پرند تهران | ما انسانها در هر لحظه از زندگی‌مان با موقعیت‌ها و شرایط گوناگون و متغییری مواجه می‌شویم و احساسات و انگیزه‌ها و در کل مجموعه عکس‌ العمل‌های ما در مواجه با این موقعیت‌هاست که زندگی ما را شکل می‌دهد. یکی از این حالتها که در هر یک از ما به نوعی وجود دارد، هیجان است. هیچ تا به حال به وجود این حالت در خودتان فکر کرده‌اید؟ اینکه هیجان واقعا چیست؟

آیا هیجان همیشه و در همه حالتها ، یک احساس خوب و مفید است یا اینکه ضررهایی هم دارد؟ برخی از هیجانات لذت بخش ، خوشایند و تقویت کننده هستند، بطوری که فرد برای رسیدن به آن حالت خاص از هیجانات ممکن است تقلا و تلاش هم بکند. ورزش بویژه ورزش‌های هیجان انگیز نقش موثری در احساس امنیت و آرامش روانی و اجتماعی برای افراد و جوامع و تامین بهداشت و سلامتی و زندگی سالم دارد.انجام ورزش می‌تواند منجر به تخلیه انرژی انسان‌ها شود و زمانی که انسان‌ها انرژی‌های خود را تخلیه می‌کنند، از رفتارهای بهتری نیز برخوردار هستند.

لذت سرعت در کارتینگ بین المللی پرند تهران

حتما تا حالا لذت سرعت را تجربه کرده اید؛ این که پایتان را روی گاز بگذارید و با سرعت در مسیری پرپیچ و خم برانید، لحظات هیجان انگیزی رو برای شما خلق می کند. کارتینگ یکی از آن ورزش ها و تفریح های مهیجی است که می توانید برای یک بار هم که شده آن را امتحان کنید و روز سرشار از هیجان را برای خود رقم بزنید. مجموعه فرهنگی ورزشی تفریحی پرند تهران دارای پیست کارتینگ با استاندارد های روز دنیا با هیجانی غیر قابل وصف آماده پذیرایی از شما عزیزان می باشد. اگر می خواهید یک تفریح هیجان انگیز و متفاوت را در تهران تجربه کنید ما شما را به کارتینگ بین المللی پرند دعوت می کنیم که در در بخش ورودی شهر پرند قرار دارد.

تجهیزات پیست بین المللی پرند

پیست بین المللی پرند یکی از مجهزترین، استانداردترین و بزرگ ترین پیست های کارتینگ موجود در خاورمیانه به شمار می آید و توسط یک شرکت اتریشی طراحی شده است. این پیست در اصل بخشی از مجموعه بزرگ ورزشی و تفریحی پرند محسوب می شود که ساختمانی بسیار زیبا و مدرن دارد. طول این پیست به حدود 1712 متر می رسد و استاندارد های فدراسیون جهانی اتومبیل رانی در طراحی آن رعایت شده است. ماشین های استفاده شده در مجموعه به دو دسته رنتال معمولی و حرفه ای تقسیم می شوند که افراد با توجه به میزان مهارت شان می توانند از آن ها استفاده کنند.

مسابقات کارتینگ

جالب است بدانید که در این پیست به صورت دوره ای مسابقات کارتینگ نیز برگزار می شود که تماشای آن می تواند بسیار هیجان انگیز و مفرح باشد. اگر می خواهد تماشاگر این مسابقات مهیج باشید حتما به کانال های اطلاع رسانی کارتینگ پرند تهران مراجعه کنید یا با شماره های موجود در پست تماس بگیرید تا از زمان دقیق  برگزاری مسابقات آگاه شوید. در این مجموعه علاوه بر بخش کارتینگ امکاناتی نظیر رستوران، کافه، گیم نت (PS4)، میز و راکت پینگ پنگ، فوتبال دستی و… برای ساختن یک روز مهیج آماده است.

موقعیت هتل