جزیره بهشت در ناسائو

Paradise Islandجزیره بهشت در ناسائو

معرفی و تصاویر

جزیره بهشت در ناسائو جزیره ای در کشور باهاما است که در گذشته با نام جزیره هوگ شناخته می شد. این جزیره با مساحت 277 هکتار، درست در ساحل شهر ناسائو واقع شده است، که خود در حاشیه شمالی جزیره جدید واقع شده است. مشیت جزیره بهشت در ناسائو با تفریحی گسترده در پارک آبی، استخرها، ساحل، رستوران ها، آکواریوم های پیاده روی و کازینوها، به تفریحگاه تفریحی آتلانتیس معروف است. در ادامه معرفی این جزیره زیبا با ایلیا گشت همراه باشید.

جزیره بهشت در ناسائو

جزیره بهشت توسط دو پل که از بندر ناسائو عبور می کنند به جزیره نیویورس وصل می شود. یک کشتی هوایی کوچک از سال 1989 تا 1999 در این جزیره برای خدمت به تفرجگاه وجود داشته است. پیش از سال 1989، این فرودگاه یک پایگاه دریایی با یک سطح شیب دار برای هواپیما برای ترک آب بود. در سال 1989 یک باند 910 متری به فرودگاه اضافه شد. هم شرکت هواپیمایی Paradise Island Airlines و هم هواپیمایی بین المللی Chalk مستاجرین اصلی فرودگاه بودند.

هواپیمای مسافربری STOL

هواپیمای مسافربری STOL قادر de Havilland Canada DHC-7 Dash 7 که توسط هواپیمایی Paradise Island انجام می شود و همچنین هواپیمای دوزیستان Grumman G-73 Mallard که توسط هواپیمایی بین المللی Chalk به پرواز در آمده بود، هر دو در خدمت هوایی بودند که در سال 1999 بسته شد. از آنجا که میدان هوایی و باند فرودگاه حذف شده اند و با یک زمین گلف لوکس با 18 سوراخ جایگزین یکی از ثروتمندترین محله های جزیره بهشت در ناسائو شد. این منطقه با نام “باشگاه اقیانوس” با قیمت املاک به بالای 40+ میلیون دلار می رود.

هانتینگتون هارتفورد – جزیره بهشت در ناسائو

هانتینگتون هارتفورد، وارث سوپر مارکت A&P، در سال 1959 وارد جزیره هوگ شد. هارتفورد جزیره هوگ را از آکسل ونرن گرن خریداری کرد و نام را به جزیره بهشت ​​تغییر داد. وی معمار Palm Beach، جان ولوك را استخدام كرد و Ocean Club ،Cafe Martinique ، Hurricane Hole، زمین گلف را نیز از دیگر نقاط دیدنی جزیره بهشت در ناسائو ساخت. او همچنین كلیسترها را، یك صومعه فرانسوی آگوستینین قرن چهاردهم كه ابتدا در مونتریو خریداری شد خریداری كرد و توسط ویلیام راندولف هارست در دهه 1920 برچیده شد.

او گری پلیر را استخدام کرد تا طرفدار گلف شود و پانچو گونزالس طرفدار تنیس شود. افتتاح وی در جزیره بهشت ​​در سال 1962 در مجلات نیوزویک و تایم پوشانده شد. او کارمندان Eden Roc را در هتل Du Cap استخدام کرد تا فصل در اقیانوس کلاب کار کند. او آتش بازی برای مهمانی افتتاح شده از جنوب فرانسه داشت. وی یک پرچم داشت و ساحل بهشت ​​در سال 1966 در نت های سه دلاری باهاما به نمایش درآمد.

باشگاه کلونی در پالم 

هانتینگتون هارتفورد از طریق محافظ نگهبان هانتینگتون Sy Alter با جیمز م. کراسبی ملاقات کرد. سی آلتر در باشگاه کلونی در پالم بیچ با جیم کراسبی آشنا شد. هانتینگتون هارتفورد مجوز قمار را برای جزیره بهشت ​​کسب کرد و جیم کراسبی را به عنوان یک سرمایه گذار اضافی در نظر گرفت. جیم کراسبی و جک دیویس سپس برای ادامه توسعه جزیره بهشت​​، شرکتی به نام Resorts International ایجاد کردند.

با شناختن پتانسیل های تجاری باهاما، آنها اولین کسانی بودند که توسعه مهم تفرجگاهی را ایجاد کردند و اغلب حقوق های متوسط ​​خود را به کارمندان بهمئی می دادند. این دو به توسعه جزیره بهشت ​​ادامه دادند. آنها پل ناسائو و اولین استراحتگاه های بزرگ را ساختند. جزیره بهشت در ناسائو ​​در دهه 1980 با 79 میلیون دلار خریداری شد، سپس به 400 میلیون دلار به مرو گریفین فروخته شد. آخرین بار با قیمت 125 میلیون دلار به مالک فعلی، سول کرزنر فروخته شد. ارزش تخمینی فعلی این جزیره در حدود 2 میلیارد دلار است.

مشخصات

موقعیت جغرافیایی

فاصله تا مراکز نزدیک
    نشانی :