گرن کاناریا

پارک پالمیتوس جزایر قناری

شرح

پارک پالمیتوس جزایر قناری

پارک پالمیتوس جزایر قناری یکی از پارک های دیگر جزایر قناری است . این پارک در یکی از هفت جزیره ، قناری بنام جزیره ی (گرن کاناریا ) قرار دارد . این باغ وحش و باغ وحش باشکوه غرق در یک دره طبیعی است

این پارک یک باغ گیاه شناسی 20 هکتاری (49 هکتار) ، علاوه بر بخش گیاه شناسی، باغ وحش بسیار زیبایی را که در خود جای داده است.

موقعیت جغرافیایی جزایر قناری

این پارک در یک منطقه حومه شهر ، در نزدیکی پارک طبیعی Pilancones ، به سمت جنوب جزیره گرن کاناریا واقع شده است. در حدود 10 کیلومتری (6.2 مایل) شمال سواحل توریستی و تپه های ماسپالوما ، اما به سمت فضای داخلی این پارک آب و هوای نیمه گرمسیری مرطوب دارد .

مهمترین ویژگی پارک پالمیتوس جزایر قناری

یکی از ویژگی های پارک پالمیتوس ثروت زیاد کاکت ها و مکنده ها است . بیش از 160 نوع کاکتوس مختلف ، و 1000 درخت نخل از 42 نوع مختلف وجود دارد. این پارک بزرگترین مکان پروانه اروپا و همچنین بزرگترین مجموعه ارکیده در این جزیره را در خود جای داده است.

حیوانات موجود در پارک پالمیتوس

در گرن کاناریا پرندگان مانند طوطی های رنگارنگ در پارک به خوبی نشان داده شده اند ، اما انواع دیگر پرندگان نیز از جمله قوها و اردک ها نیز یافت می شوند. به طور کلی ، بیش از 1500 پرنده عجیب و غریب از 230 گونه مختلف وجود دارد. بسیاری از آنها آزادانه در اطراف پارک پرواز می کنند.

در نزدیکی درب خروجی پشت مغازه سوغات ، می توان حیوانات مومیایی را تحسین کرد که به وضوح در جلوی غذای خود پرواز می کنند.

میتوان به تماشای نمایش پرندگان عجیب و طعمه هایشان که بر بالای سرتان می چرخند بنشینید ، و در مورد هر گونه را بیاموزید و پرواز طوطی ها ، کاکاتوها ، مارابوس و کوکابوراها را تحسین کنید

جاذبه های پارک پالمیتوس جزایر قناری

از تماشای آکروباتیک 5 دلفین گلوگاه Palmitos Park ، پرواز عقاب ها ، شاهین ها ، جغدها، کرکس ها و طوطی ها لذت ببرید  وزمانی از گشت خود را صرف دوچرخه های سواری ، اسکیت بازی و بسیاری از ترفندهای طنز آمیز دیگر که مطمئناً برای ساعاتی لبخت بر لبتان خواهد آورد را تجربه نمایید .

معماری و پوشش گیاهی داخلی پارک

این پارک زیبای گیاه شناسی بیست هکتاری، امروز باغ وحش زیبایی نیز در دل خود جای داده است که بازدید از این مکان را به مانند زدن دو نشان با یک تیر می نماید. هم می توانید از انواع گیاه ها و گل های موجود دیدن کنید و با آنها آشنا شوید و در دل طبیعت زیبا کلی عکس بگیرید و هم از باغ وحش مجهز آن نهایت بهره را ببرید و اوقات خود را سپری کنید. این پارک نیز بر روی جزیره ی Gran Canaria واقع شده است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک