پسیفیک سنتر ونکوور

پسیفیک سنتر ونکوور

شرح

پسیفیک سنتر ونکوور

ونکوور یکی از شهرهاییست که فضای باز و طبیعت بکری دارد ، با وجود پارک های متعدد و هوای ‏معتدل در طول سال ، ونکور یک مقصد تفریحی و دیدنی فوق العاده می باشد. شهر ونکوور با مراکز خرید بزرگ و معروفش مانند پسیفیک سنتر ونکوور تمام آن چیزی که قصد خریدش را دارید پوشش می‌دهد. در این مرکز خریدها از برندهای مطرح و لوکس تا کالاهای ارزان‌تر به فروش می‌رسند. مرکز خریدهای بزرگ ونکوور خرید کردن در بارندگی را بسیار آسان می‌کنند:

مراکز خرید ونکوور

می‌توانید از صدها مغازه در یک مکان دیدن کنید و هیچ نیازی هم به چتر نداشته باشید. مراکز خرید متنوعی در دل شهر “ونکوور” کانادا جای دارند. از کالاهای لوکس گرفته تا اجناس ارزان قیمت را می توان در مراکز خرید متنوع ونکوور خریداری کرد. میزان بارندگی در شهر ونکوور بسیار زیاد است. به طوری که بیش از نیمی از سال برای پرسه زدن در شهر به چتر نیاز خواهید داشت. مراکز خرید متنوع موجود در ونکوور خرید را برای علاقمندان به آن حسابی آسان کرده است.

مرکز خرید پسیفیک سنتر ونکوور

با مراجعه به مراکز خرید ونکوور می توانید بدون چتر، ساعت ها در میان مغازه های برند فروشی بگردید. مرکز خرید «پسیفیک سنتر» بزرگ‌ترین مرکز خرید مرکز شهر ونکوور به شمار رفته و با شاهکاری در برنامه‌ریزی شهری، بیش از 100 واحد تجاری آن زیر زمین قرار دارند که کمک می‌کند ساختمان آن نظم افق شهری را خراب نکرده و بدون وابستگی به آب و هوا همیشه گزینه‌ای راحت و عالی برای خرید کردن باشد. مرکز خرید پسیفیک به عنوان بخشی از منطقه مرکزی خرید در مرکز شهر، با یک گذرگاه ، پل شیب‌دار به فروشگاه لوکس «هولت رنفرو» و با یک پله برقی به دیپارتمنت استور «دِ بی» پیوند می‌خورد.

موقعیت جغرافیایی پسیفیک سنتر

بد نیست بدانید که پسیفیک تنها یک بلوک با مغازه‌های خیابان معروف «رابسِن» فاصله دارد. این مرکز که در خیابان 701 West Georgia واقع شده است، بیش از 100 فروشگاه از برندهای رده بالا را زیر سقف خود گرد هم آورده است. اگر به دنبال مرکزی در قلب ونکوور هستید که مجموعه ای از برندهای مطرح مثل فروشگاه های چندمنظوره ای نوردستروم و هولت رنفرو یا برندهایی همچون Aritzia، Bebe، Boss، Coach، Disney Store و H&M را پوشش می دهد، حتماً به اینجا سر بزنید.

پسیفیک سنتر

پسیفیک سنتر هم چنین مستقیماً به هتل لوکس و مجلل Four Seasons Hotel در خیابان 791 جورجیا غربی متصل می شود که این موضوع کار را برای مسافران ثروتمندتر راحت می کند؛ چون می توانند ساک های خریدشان از پسیفیک سنتر را در اتاقشان بگذارند و دوباره راهی انجام دادن باقی خریدهایشان یا گشت و گذار در شهر شوند. یک شعبه از فروشگاه های معروف خلیج هادسون هم درست در روبروی این مرکز قرار دارد.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک