شهر قدیمی گدانسک

شهر قدیمی گدانسک

شرح

شهر قدیمی گدانسک ، یکی از بزرگترین مراکز تاریخی اروپا و مرکز قرون وسطی که تقریباً دو برابر مرکز مربوطه در کراکوف است. برای کسانی که از کراکوف بازدید کرده اند ، قطعاً ارزش دارد که سبک این دو را با یکدیگر مقایسه کنند. نحوه ساخت منطقه Old Town در شهر گدانسک لهستان که کاملاً متفاوت است ، تحت تأثیر نیازهای کاربردی یک شهر بندری که زیرزمینها برای انبارها در کنار هم قرار گرفته اند .

موقعیت جغرافیایی شهر

در واقع ساحل دریای بالتیک ، بزرگترین شهر در منطقه پومرانیا در شمال لهستان است. همراه با گدنیا و سوپوت ، گدانسک یک کلانشهر بزرگ به نام تریتیس را تشکیل می دهد. گدانسک بیش از یک هزار سال قدمت دارد و به دلیل تاریخ طولانی و پیچیده خود متمایز است.

در قسمت شهر قدیمی ساختمان های شگفت انگیز ، خیابان های سنگفرش ، طاق ها و کوچه ها مکان جالبی برای گشت و گذار یا فقط نشستن کنار رودخانه و لذت بردن از یک نوشیدنی در حالی که تماشای جهان می گذرد .

جاذبه های طبیعی شهر قدیمی گدانسک

با قدم زدن با راهنمای محلی پرشور ما در خیابانهای جذاب گدانسک فضای بی نظیری از این شهر پر جنب و جوش و کیهانی را احساس خواهید کرد . راهنمای ما تمام ملزومات گردشگری را به شما نشان می دهد ، و تفسیر سرگرم کننده مربوط به مکانهایی را که می گذرانید اضافه می کنید شما قادر خواهید بود شهر اصلی شهر ، Old Town ، Long Market ، Main Town Hall ، گلدن گیت ، Highland Gate و سواحل رودخانه Motlawa را در این قسمت از شهر مشاهده کنید .

تور شهر قدیمی گدانسک

در طول تور ما وارد باسیلیکا معروف سنت ماری و عمارت Courtus Court می شویم. خدمات راهنمای عالی عالی که توسط “لهستان توسط محلی ها” سازمان راهنمای گردشگری تضمین می شود .

هنگام بازدید از گدانسک ، ممکن است احساس کنید که به قرون وسطا بازگردانده شده اید ، و حتی اگر بخش های قابل توجهی از شهر شامل بازسازی های پس از جنگ جهانی دوم است ، اما هنوز هم بسیاری از بناهای قدیمی اصیل و معتبر پیدا خواهید کرد .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک