باغ وحش اوستراوا

باغ وحش اوستراوا

شرح

باغ وحش اوستراوا ، یک باغ وحش بزرگ در جمهوری چک است که در کل کشور و نمونه از آن وجود ندارد. باغ وحش  در سال 1951 در شهر اوستراوا به عنوان باغ وحش کونتیکی در منطقه ای به نام پارک ماینرها در اوستراوا-کونسکی تاسیس شد . اما در سال 1956 ساخت باغ وحش جدید در پارک Stromovka انجام شد و در سال 1960 باغ وحش و حیوانات به پارک Stromovka منتقل شدند.

تاریخچه باغ وحش

در سال 1996 باغ وحش اوستراوا در انجمن اروپا باغ وحش ها و آکواریوم ها عضو شد. از برنامه ریز سفر ما استراوا استفاده کنید تا از Zoo Ostrava در سفر خود به استراوا دیدن کنید ، و بطور فعال در نجات گونه های در معرض خطر تحت برنامه حمایت از حیوانات اروپا (EEP) در این باغ  وحش صورت میگیرد .

تاریخچه این باغ وحش از نزدیک با تاریخ معادن زاروبک و الکساندر ارتباط دارد ، که معدنچیان آن در سال 1948 یک پارک معدن در  با مساحت 6 هکتار ایجاد کردند. از آنجایی که این پارک تفریحی بوده ،و یک مرحله با یک زمین رقص ، استخر و اتاق مخصوص بچه ها و همچنین زمین های بازی و زمین تنیس را دارا میباشد .

امکانات رفاهی باغ وحش

این باغ وحش با بهره گیری از سافاری جدید در مساحتی حدود شش هکتار آغاز به کار کرده است. بازدید کنندگان قادر خواهند بود تا در محوطه های بزرگ سوار شوند و در آنجا بتوانند گونه های مختلفی از منیزیم ها را از جانوران آفریقا و آسیا مشاهده کنند. هم اکنون حدود 50 نفر در سافاری زندگی می کنند ، از جمله گونه های تازه پرورش یافتهحیوانات بیشتر به تدریج افزایش می یابند .

این باغ وحش به زیبایی واقع شده است – مسیرهای آن در میان درختان بلند قدیم مسیری است. در اینجا درختان زیادی وجود دارد ، بنابراین سایه زیادی وجود دارد .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک