تالار شهر جدید اوستراوا

تالار شهر جدید اوستراوا

شرح

تالار شهر جدید اوستراوا ، مهمترین و بزرگترین مجموعه تالارشهری از لحاظ معماری مهم و بزرگ از دوره Interwar در جمهوری چک است. این شهر همچنین دارای برج برج دیدنی مدرنیستی چک و برج مشاهده ، بلندترین دوره از این دوره است . درست در خارج از شهر قدیمی ، در ساحل سمت چپ رودخانه استراویس ، در سوکولسکا تریدا واقع شده است.

در سال 1923 معماران Kolář & Rubý در مسابقه ساخت یک تالار شهر جدید شرکت کردند.  این طرح از سنتی و کلاسیک به سبکی که نشان دهنده تأثیر فزاینده مدرنیسم است تغییر داده است . کار ساخت و ساز آن سال 1924 آغاز شد . کارل کوتاس معمار جوان به مدیریت ساخت و ساز واگذار شد. این ساختمان با هزینه 52 میلیون تاج ، در سال  1930 به مناسبت روز ملی جمهوری چک افتتاح شد.

معماری تالار شهر جدید اوستراوا

این معماری کلاسیک استایل است ، با اسکله های عمودی ساده با یک سقف مسی ساده به سمت بال های سه طبقه پهلو نمای چهار طبقه اصلی بخش اصلی تر و برجسته تر است . با ورودی ایوان طاق دار که دارای یک تراس است و چهار بالگرد تمام قد آن در بالا قرار دارد که در بالای چهار مجسمه برنزی با ارتفاع 3.2 متر  قرار دارد که نمادی از چهار کارکرد شهر است: معدن ، تجارت ، علم و متالورژی. یک گذرگاه از طریق بال اصلی به کنار رودخانه فراتر از جایی که یک رستوران فضای باز وجود دارد .در این برج یک مرکز اطلاعات و یک تراس مشاهده در 73 متر وجود دارد . 

قسمت داخلی تالار

قسمت داخلی بخش عمومی با سنگ مرمر ، چوب ماهون و سایر چوبهای نادر پوشیده شده است. هشتی و راه پله اصلی پوشیده از سنگ تراشیده و دارای نمای روشنایی برنجی از دهه 1970 است. در طبقه فوقانی یک سالن جلسات بزرگ ، اتاق جلسات شورا و دفتری برای شهردار اوستراوا وجود دارد که با چوب های قیمتی تزیین شده است و دارای مبلمان و مبلمان اصلی مدرنیستی است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک