قلعه نوی شوان اشتاین آلمان

قلعه نوی شوان اشتاین آلمان

شرح

قلعه نوی شوان اشتاین آلمان | آلمان را با می توان با غذا، سوسیس، جدیت مردم، پیاده‌روی، قلعه‌ها و مهمانی‌ها و … به یاد آورد. هنر زنده و موسیقی در برلین، کلیسا‌های جامع، قلعه‌ها، جنگل‌های زیبا در غرب و کوه‌های آلپ در جنوب این کشور و شهر‌های تاریخی در سراسر کشور، مکان‌های دیدنی این کشور هستند. آلمانی‌ها به سردی چیزی که نشان می‌دهند، نیستند. آلمان کشوری بزرگ است که چیز‌های زیادی با هزینه‌ی مناسب برای عرضه به مسافران دارد.

ویژگیهای کشور آلمان

آلمان کشوری مدرن با طبیعتی سرسبز در اروپا واقع شده است. آلمان یکی از کشورهای زیبای اروپایی بر گردشگری میباشد. آلمان از آن دست کشورهایی است که به هر نقطه ی آن که سفر کنید، می توانید مقصدهای غیر منتظره ای پر از زیبایی های طبیعی، تاریخی و فرهنگی پیدا کنید، مقاصدی که گاه به دلیل وجود کلیساها رنگ و بوی مذهبی هم می گیرند. قلعه های آلمان در سراسر این کشور، به طور باشکوه و بی نظیری جا خوش کرده اند.

جاذبه های گردشگری آلمان – قلعه نوی شوان اشتاین آلمان

از میان تمام جاذبه های آلمان و شهرهای توریستی آن ، قلعه نوی شوان اشتاین آلمان چیز دیگری است. قلعه بسیار جالبی که شبیه کارتون‌های دیزنی می‌ماند که تنها حدود یک ساعت و نیم با مونیخ فاصله دارد. از منظر لغوی قلعه نوی شوان اشتاین؛ به معنی قلعه جدید ساخته‌ شده از سنگ قو  است. در اساطیر باستانی این سرزمین، قو نماد منادی کنت‌های «شوانگائو» بوده و همچنین در آئین مسیحیت نیز از این جانور به‌عنوان سمبل اصالت و پاک‌ دامنی یاد می‌شود.

نوی برگ هوهن شوانگو

این قلعه که در ابتدا بانام «نوی برگ هوهن شوانگو» شهرت داشت، پس از مرگ شاه لودویگ با عنوان قلعه نوی شوان اشتاین نامیده شد. این قصر که به کینگ لودویگ دوم تعلق داشت بعد از مرگ او در سال 1886 برای بازدید عموم افتتاح شد. کمدی تلخ در تاریخ ساخت قلعه ناشوانشتاین این است که لودویگ دوم آن را برای گذراندن زمان خود در آسودگی و به‌ دور از مردم طراحی کرده بود و قرار بود این قلعه جای دنج و مکانی برای تنهائی او باشد درحالی‌که تنها پس دو هفته بعد از مرگ او، درهای قلعه به روی مردم باز شدند.

بازدید از قلعه نوی شوان اشتاین 

از آن زمان تا کنون بیش از 60 میلیون نفر از این کاخ عظیم بازدید کرده اند.  قصر «نوی شوان اشتاین» در جنوب استان باواریا در جنوب کشور آلمان واقع شده است. این قصر متعلق به قرن 19 میلادی می باشد. این کاخ بی نظیر نماد سبک و مدل معماری شناخته شده “قلعه رمانتیسم” و همچنین شور و شوق زیاد لادویگ دوم برای اپراهای ریچارد واگنر – خواننده سبک اپرا در زمان وی می باشد. قصرنوی شوان اشتاین هم اکنون یکی از محبوب‌ترین نقاط توریستی در کشور آلمان است و همواره جزو زیبا ترین قصرهای دنیا محسوب می شود.

در بازدید از قصر نوی شوان شتاین باید زمان‌بندی دقیقی داشته باشید، چرا که این قصر شامل 14 سالن اصلی و 200 اتاق می‌شود. تزئینات چوبی، نقاشی‌ها و تمام زیبایی‌های قصر منحصر به‌ فرد هستند.  قلعه نوی شوان اشتاین آلمان با سنگ‌های سفید و برج‌های آبی‌اش الهام‌بخش قلعه دیزنی لند بوده است و همچنین انیمیتورها در طراحی قلعه‌های کارتون‌های سیندرلا و زیبای خفته از قلعه ناشوانشتاین ایده گرفته‌اند.

موقعیت هتل

کشور: آلمان
شهر: هامبورگ

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک