گالری ملی هنر در ناسائو

گالری ملی هنر در ناسائو

شرح

گالری ملی هنر باهاما یک نگارخانه هنری در ناسائو ، باهاما است. در سپتامبر 2011 ، این گالری آماندا کولسون را به عنوان مدیر جدید و 4 انتصاب جدید کارمندان معرفی کرد. جان کاکس در ژانویه 2012 به عنوان مدیر سرپرست به گالری پیوست. گالری هنری ملی باهاما نخستین موسسه در نوع خود در تاریخ باهاما بود که در سال 1996 توسط نخست وزیر وقت ، به عنوان بخشی از سیستم گسترده تر موزه ها اعلام شد. NAGB در واقع در ویلا دویل تاریخی واقع در خیابان های غربی و وست هیل ، در تاریخی چارلز تاون و در مرز دلنسی تاون واقع شده است و با پیاده روی آسان از درگاه و محله اصلی مرکز شهر ناسائو واقع شده است.

این دو ناحیه که در هسته اصلی ملت قرار دارند ، از لحاظ جسمی پل می شود: شلوغی در مرکز شهر – قطب قدرت استعمار و ثروت مداوم از طریق تجارت و گردشگری – و جامعه “فراتر از تپه” – که همچنین به عنوان “ناف ملت” شناخته می شود. در هر جا رهبران اکثریت قانون متولد و بزرگ شدند. متأسفانه ، روزگاری که یک اجتماع پر رونق طبقه متوسط ​​بود ، اکنون دومی بسیار کاهش یافته است. این موزه چهار طبقه گالری دارد – PE ، یا فضای نمایشگاه دائمی ، در طبقه همکف ، که دارای نمایش های دوار در مجموعه ملی است. اتاق PS ، یک فضای پروژه برای مداخلات ماهانه ، همچنین در طبقه همکف. و دو فضای نمایشگاه موقت در طبقه دوم.

بخش های عمومی و دولتی NAGB

NAGB تا حدی توسط یك زیرمجموعه دولتی تأمین می شود اما یك شبكه عمومی و خصوصی را برای بهره برداری درگیر می كند و همچنین جامعه ای كه در آن خدمت می كنند ، در قالب فروش بلیط ، عضویت ، اهداء و غیره نیز پشتیبانی می شود. این موزه در ویلا دویل واقع شده است ، عمارت ساخته شده در دهه 1860 به عنوان خانه اولین رئیس دادگستری در باهاما. پس از افزودن بال جدید در دهه 1920 ، این کشور به یکی از خانه های باشکوه ناسائو تبدیل شد.

ویلا دویل با قرار گرفتن در بالای خیابان غربی ، معمولاً برای خانه های بزرگ قرنهای قبل با ایوان های اطراف است. در دوران مدرن ، چپ و پوسته و خراب شده است ، بسیاری برای تخریب یادآوری گذشته استعماری ما از بین بردند. تحت کمپین به رهبری مورخ و رئیس موسس ، دکتر گیل ساندرز ، ساختمان به عنوان مکانی ذخیره شد که در آن تاریخ می توان تاریخ را شناخت ، بدون بسته بندی و تفسیر. این ساختمان متعاقباً در دهه 1990 بازسازی شد تا NAGB شود. احیای ویلا دویل تقریباً هفت سال طول کشید تا درگیر تیمی از متخصصان و مشاوران زیر نظر معمار آنتونی جرویس باشد. مهندس عمران ، آقای جورج کاکس؛ و کمیته ملی گالری هنر به ریاست دکتر گیل ساندرز است.

منبع : ویکی پدیا

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک