روستای ناگارکوت نپال

روستای ناگارکوت نپال

شرح

روستای ناگارکوت نپال

روستای ناگارکوت نپال | در حالی که همه ما کشور نپال را با کوهستان های بلند و ورزش حرفه ای کوه نوردی می شناسیم، جاذبه های فرهنگی و طبیعی بسیار دیگری هم در این کشور برای بازدید وجود دارند. دنیایی از شگفتی ها در نپال انتظار شما را می کشند، کافیست کوله بار خود را ببندید و به نپال سفر کنید. از قصرها و عمارت های تاریخی، تا دریاچه های بی نهایت زیبا منتظرتان هستند. کاتماندو، پایتخت کشور نپال بوده و همچنین بزرگترین شهر این کشور به شمار می رود. نام کاتماندو از ترکیب واژه‌های سانسکریت «کاسث»  به معنی چوب و «مانداپ»  به معنی سایه‌ سار پدید آمده است.

جاذبه های تاریخی و جذاب روستا

جاذبه های تاریخی و جذاب و همچنین مردم خون گرم و مهربان در این شهر سبب شده تا سالانه مسافران زیادی قصد سفر به نپال را در ذهن داشته باشند. این کشور با کوه های هیمالیای خود بهشت افرادی است که به دنبال ماجراجویی های طبیعی هستند. بهترین نقطه‌ی کاتماندو برای تماشای چشم‌اندازهای زیبا از هیمالیا است. ناگارکوت در 28 کیلومتری از کاتماندو قرار دارد و پر از هتل و مهمان‌خانه است.

چشم‌اندازهای کوهستانی

این منطقه را بیش از هر چیز به خاطر همین چشم‌اندازهای کوهستانی می‌شناسند. در این روستا می‌توانید از پنجره‌ی اتاق هتل، منظره‌ی طلوع و غروب آفتاب بر فراز اورست را ببینید و لذت ببرید. این محدوده از نظر تاریخی نیز بسیار حائز اهمیت است و یکی از قدیمی‌ترین مناطق دره‌ی کاتماندو و مقر امپراتوری‌های مختلف نپال است. امروزه این منطقه به یکی از مقصدهای گردشگری محبوب تبدیل شده که برای لذت بردن از مناظر هیمالیا، انتخابی فوق‌العاده است. تماشای طلوع آفتاب بر فراز اورست، بدون تردید به بهترین تجربه‌ی سفر شما در نپال تبدیل خواهد شد.

جاذبه های گردشگری روستای ناگارکوت نپال

البته به غیر از چشم‌اندازها از کوهستان در همین محدوده می‌توانید منظره‌های زیبایی از پارک‌های ملی شیواپوری، دره‌ی کاتماندو و پارک لانگ‌تانگ را ببینید. در مجموع اگر از علاقه‌مندان به طبیعت هستید، بازدید از این منطقه را از دست ندهید. ناگارکوت دز نپال، دهکده ای است ، ساده که بیش تر مردم آن کشاورز هستند ولی زمانی که خورشید طلوع می کند ، شاید بتوان گفت زیباترین نقطه روی کره زمین می باشد. ناگارکوت برای توریست هایی که می خواهند زیبایی و شکوه هیمالیا را بدون فعالیت بدنی دشوار تجربه کنند، بسیار عالی است. این منطقه به خاطر دید زیبایی که به کوه ها و دره کاتماندو دارد مشهور و شناخته شده است.

روستای ناگارکوت

روستای ناگارکوت دارای بیش از 4500 سکنه است و دید زیبایی به 8 رشته کوه هیمالیایی دارد. در این منطقه، هتل های جذاب با محدوده ی قیمت متفاوتی می توانید پیدا کنید. خلاصه اگر دوست دارید یک دهکده زیبا و یکه در نپال ببینید، ما به شما ناگارکوت را پیشنهاد می کنیم. ناگارکوت مکانی زیبا و مشهور برای تماشای غروب آفتاب از زاویه هیمالایا و کوه اورست نیز هست که باعث شده این دهکده را تبدیل به یکی از برترین جاذبه های گردشگری نپال کند. 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک