برج ان سئول

برج ان سئول

شرح

برج ان سئول

برج ان سئول | سئول یکی از زیباترین پایتخت‌های آسیایی است که جذابیت‌های زیادی برای گردشگران دارد. قطعا شما هم با دانستن این جذابیت‌ها، مستاق سفر به سئول خواهید شد. معمولا مقاصد مهم گردشگری هرکدام به دلیل خاصی جذابیت دارند و به‌ندرت می‌توان مکانی را پیدا کرد که همه‌ی ویژگی‌های مورد نظر گردشگران را یکجا در خود داشته باشد. یکی از این موارد استثنایی ، سئول است.  

جاذبه های گردشگری سئول

در این شهر همه چیز می‌توان یافت، از بناهای تاریخی و فرهنگی، رستوران‌های مدرن یا سنتی و زندگی شبانه پر جنب‌وجوش گرفته تا فروشگاه لباس مد روز و مناطق دیدنی خارج شهر. در حقیقت سفر به سئول مصداق بارز یک تیر و دو نشان (در این مورد خاص چندین نشان) است. برج ان سئول که به نام‌های برج «نامْسان» یا برج سئول نیز شهرت دارد، نه تنها از کیلومترها دورتر دیده می‌شود، بلکه نماهایی 360 درجه و بی‌نظیر از شهر را نیز از بالای آن می‌توان تماشا کرد.

بلندترین نقطه شهر سئول

نوک این برج بلندترین نقطه شهر سئول است. این برج اولین بار در سال 1980 به روی گردشگران باز شده و نمایش‌های نوری معروف آن بعدتر در سال 2005 به آن افزوده و پس از آن حرف N نیز به عنوان حرف اول کلمه «new» یا جدید، کوه نامسان و کلمه «nature» به نام برج الحاق گردید. بعد از خرید بلیط از باجه پایین برج می‌توانید به بالای آن رفته و پانوراماهایی دیدنی را از رصدخانه آن تماشا کنید. این طبقه رستوران‌های خوبی هم دارد که شامل یک رستوران فرانسوی می‌شود که هر 48 دقیقه یک دور کامل می‌چرخد.

درخت عشق در برج ان

برج ان سئول دارای هفت درخت مصنوعی عشق در تراس‌های خود است. درخت‌های عشق به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا بتوانند وزن زیادی از قفل‌های عشق را تحمل کنند. هم‌چنین متصدیان برج سطل مخصوصی را برای کیلد‌های قفل در نظر گرفته‌اند تا عاشقان پس از بستن قفل‌ها، کلیدشان را از برج به سمت پایین پرت نکنند و برای تراس‌ها حفاظ شیشه‌ای کار گذاشته‌اند تا از آویزان کردن قفل‌های عشق به نرده و فنس تراس جلوگیری شود.

ارتفاع پایه ساخت برج ان سئول

ارتفاع پایه ساخت برج 236٫7 متر و بالاترین نقطه آن 479٫7 متر بالاتر از سطح دریا است.  مناظر بالای برج تنها بخشی از دیدنی‌های آن هستند؛ این مجموعه شامل یک موزه خرس عروسکی نیز می‌شود که مجموعه‌ای هیجان‌انگیز و جالب از عروسک‌های مختلف را به نمایش می‌گذارد. عشاق نیز می‌توانند به تراس روی بام «N پلازا» رفته و طبق سنتی رایج یک قفل عاشقانه ببندند یا کنار حوضچه آرزوی داخل برج رفته و سکه‌های قلبی شکل به داخل آن پرت کنند. بعد از فرا رسیدن تاریکی شب، ساختمان مرتباً با نورپردازی‌های مختلفی زیبا می‌شود. دیدن این نمایش جالب از بالای خود کوه نامسان یا از خیابان پایین برج تجربه خاصی خواهد بود.

مهبوب ترین دیدنی های سئول

پیشنهاد می‌کنیم با خودتان دوربین نیز به همراه داشته باشید. برج اِن یکی از دیدنیهای سئول کره جنوبی، رسما به وای تی ان برج سئول و معمولا به عنوان برج نامسان و برج سئول شناخته میشود. بدون شک نورپردازی های این برج زیبا یکی از عوامل جلب توجه مردم است. برج نامسان در صورت بالابودن کیفیت هوا و کاهش آلاینده ها، هرشب از لحظه غروب خورشید تا ساعت 22 و در تابستان تا ساعت 23 به رنگ آبی درمی آید. در سال 2012 این برج به مدت 52 روز به رنگ آبی درآمد. سالانه چیزی در حدود 12 میلیون نفر از این برج بازدید کرده و در نظرسنجی های صورت گرفته این برج در صدر جاذبه های گردشگری سئول قرار گرفته است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک