مونک موزه پارک اودنسه

مونک موزه پارک اودنسه

شرح

مونک موزه پارک اودنسه

مونک موزه پارک اودنسه ، در مرکز شهر اودنسه در دانمارک واقع شده است . علاوه بر این پارک ، دانشکده درست در کنار پارک محبوب Munke Mose قرار دارد . جایی که همیشه تابستان فعالیت های تفریحی زیادی انجام می دهند . آپارتمان های موجود در سال 2013 بازسازی شده و ساخت و سازها بر اساس روند مدرن و پایدار مسکن بنا شده است. در اینجا تمرکز بر ایجاد یک چارچوب بهینه برای زندگی خصوصی بوده است.

شهر سبز – مونک موزه پارک اودنسه

اودنسه به عنوان یک شهر سبز شناخته می شود ، در اینجا پارک ها و مناطق سبز زیادی در سراسر شهر وجود دارد . درحقیقت ، تصمیم گرفته شده است که در مرکز شهر اودنسه ، نزدیکترین منطقه سبز از شهر بیش از 300 متر فاصله ندارد . برای کمی آرامش و یک پیک نیک بعد از دیدن همه مکان های دیدنی ، بازدید از Munke Mose Park را در نظر بگیرید که دارای قایق های پدال برای اجاره در طول تابستان است.

جشنواره ها و جشن ها – مونک موزه پارک

یک زمین بازی بسیار محبوب است و در فصل اوج ، قایق ها برای باغ وحش به اینجا می روند. جشنواره ها و جشن های مختلفی در طول سال در پارک برگزار می شود . در سال 1881 ، شهرداری اودنس زمین های اطراف کارخانه مونک میل (Mill Monks Mill) را خریداری کرد تا از ساخت آن جلوگیری کند .و سرانجام به یک فضای تفریحی کنار ساحل تبدیل گردیده است .

موزه منطقه ی باتلاقی

مونک موزه منطقه ی باتلاقی و مراتع کم ارتفاع بوده ، که برای چرا و چمن زنی استفاده می شده . این منطقه اغلب در زمستان توسط رودخانه سیلاب می شد و برای اسکیت استفاده می شود . در سال 1912 میلادی داونفلدت (که یک بازرگان بوده ) پیشنهاد کرد تا دو سوم هزینه ها را برای تبدیل منطقه به پارک پرداخت کند و با باغبان Edv تماس گرفت .

امروزه مونک موزه عمدتاَ برای فعالیتهای غیررسمی در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد ، اگرچه این پارک محلی برای برگزاری جشن های سنتی مانند روز اول ماه کارگر و “آخرین روز مدرسه” است. همچنین دارای یک زمین بازی بسیار محبوب و دارای نسخه های گسترده پرندگان ، ماهی ، نیلوفرهای آبی ، عجله ها و پروانه ها برای بازی با آنها نیز شامل میباشد .

خانه های پارک مونک

خانه های پارک مونک موزه دارای دکوراسیون و مکانی هستند که آنها را برای خانواده ها و همچنین سالمندانی که می خواهند یک زندگی فعال در وسط شهر داشته باشند انتخابی آشکار می کند. در عین حال ، ساکنان در مناطق دیدنی و تفریحی زیبا با مناظر خارق العاده و درست در خارج از محاصره شده اند .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک