موزه آنتورپ

موزه (Museum aan de Stroom (MAS آنتورپ

شرح

موزه آنتورپ

موزه (Museum aan de Stroom (MAS آنتورپ در نمونه ای زیبا از معماری مدرن موزه شهری آنتورپ قرار دارد که شامل پیکربندی هندسی از تخته های سنگی و پانل های شیشه ای موج دار است. این ساختمان 10 طبقه شبیه به یک معمای بلوک کودک است و در محل اسکله در محل قبلی انبار Hanseatic قرار دارد.

نمایشگاه های موزه” Museum aan de Stroom

نمایشگاه های موزه” Museum aan de Stroom “شامل موضوعات متنوعی است. موضوعات محلی شامل تاریخچه gastronomic این شهر در طبقه 5 و نگاهی به نقش سابق آنتورپ به عنوان بزرگترین بندر تجاری و کشتیرانی در جهان است.

پشت بام ، که باز و پوشیده از دیوارهای شیشه ای است ، نمای کاملاً 360 درجه ای از شهر و بندر را به خود اختصاص داده است. اینجاست که مجسمه زوج دریاسالار سلامی را که توسط هنرمند محلی Guillaume Bijl ایجاد شده است پیدا خواهید کرد.

موضوعات بین المللی

نمایشگاه های اضافی به موضوعات بین المللی می پردازد ، از جمله کاوش های رویکرد بشر به مرگ و معنویت در فرهنگ های مختلف ، و همچنین راه هایی که فرهنگ ها در سراسر جهان از مناسک گذشت جشن می گیرند. طبقه 8 به یکی از بزرگترین مجموعه های هنری آمریکایی قبل از کلمبیا در اروپا اختصاص داده شده است که بر رابطه فرهنگ های بومی و خدایان آنها تمرکز دارد. این موزه همچنین دارای یک فضای ذخیره سازی منحصر به فرد در طبقه دوم است که به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا قفسه های پر از بیش از 180،000 مورد را مشاهده کنند. در کل ، این موزه بیش از 500000 قطعه در مجموعه خود دارد.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک