کوهنوردی در آبیسکو

کوهنوردی در آبیسکو

شرح

کوهنوردی در آبیسکو ،در اطراف کیرونا در شمال سوئد ، آبشارهای یخ زده ای پیدا خواهید کرد که می توانستید با تجهیزات مناسب به راحتی صعود کنید. برخی از آنها ، نزدیک به مرز نروژ ، به محض نوامبر یخ زده هستند. همچنین چندین اردوگاه و جشنواره های کوهنوردی وجود دارد که اگر علاقه مند باشید می توانید در آن شرکت کنید.

یکی از مهمترین آنها جشنواره کوهنوردی یخی آبیسکو است که برای هر سطح کوهنوردی مناسب است و معمولاً برای ماه فوریه برگزار می شود . در تور Iceclimbing in Abisko فقط یک سفر 3 ساعته خیره کننده در یک منظره چشمگیر منتظرتان میباشد . Aril بسیار آرام و باتجربه است و بهترین مربی است که می تواند در سفر آرزو کنید و تور خیلی سرگرم کننده است .

Riksgränsen افسانه ای ترین پیست اسکی سوئد ، در مجاورت مرزهای نروژ است. سوئد سه منطقه اصلی برای کوهنوردی در یخ را ارائه می دهد که یکی از آنها Kiruna است. درجه حرارت تا ماه مه بسیار پایین است ، اغلب به -20 درجه سانتیگراد -4 درجه فارنهایت (ژانویه و فوریه) می رسد.
Riksgränsen نقطه شروع بسیاری از کوهنوردان در نزدیکی منطقه است. می توانید در جنوب غربی توچال  از صعود Katterat ، با سرعت 7.5 کیلومتر در 4.6 مایل عبور کنید. صعود از رودخانه رمباکسلوا آغاز می شود که به فیبر رومباکن متصل است. با جنوب روبرو است و از سطح دریا نزدیک است و در حدود 110 متر در 360 فوت ارتفاع دارد .
 
در پایان ماه فوریه ، آبیسکو “جشنواره کوهنوردی یخی Abisko” (AICF) را برگزار می کند. نقطه ملاقات برای همه علاقه مندان به کوهنوردی. در طول جشنواره می توانید در سخنرانی ها شرکت کنید ، فیلم های کوهنوردی را مشاهده کنید ، از تجهیزات جدیدی که در زمینه یخ نوردی استفاده می شود مطلع شوید و از مدرسان حرفه ای درس بگیرید.
رفت و آمد مکرر Riksgransen خدمات زیادی مانند آموزشگاه های آموزش بهمن ، کافه و رستوران ، امکانات پزشکی و مناطق استراحت ارائه می دهد.
 

موقعیت هتل

کشور: سوئد
شهر: آبیسکو

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک