کوهنوردی قله ماترهورن زرمات

کوهنوردی قله ماترهورن زرمات

شرح

کوهنوردی قله ماترهورن زرمات ، در قله هرمی بزرگ ، تقریباً متقارن در منطقه مونت روزا گسترش یافته آلپ پنین درسوئیس صورت میگیرد .این قله با 4478 متر ارتفاع (14.692 فوت) آن را به یکی از بلندترین قله های آلپ و اروپا تبدیل نموده است .  چهار چهره شیب دار ، که از یخچال های اطراف بالا می رود ، با چهار نقطه قطب نما روبرو شده است .

بدون اینکه هرم تیز ماترهورن به عنوان یک پس زمینه چشمگیر در حال ظهور بانمایان میباشد . زرمات به جای یک نماد مشهور جهانی از آلپ و سوئیس گردیده است . در کنار ساختن و روستای کوچک زرمات ، پوسترهای کوه سوئیس از شهرت جهانی برخوردار است . هیچ پیست اسکی دیگری نمی تواند با آن مطابقت داشته باشد.

قله 4 هزار و 478 متری اولین بار در سال 1865 توسط یک تیم انگلیسی 5 نفری و دو راهنمای سوئیس صعود کرد. اگرچه چند هزار نفر در سال ، باید فقط از کوهنوردان با تجربه استفاده کرد .شکل هرمی متقارن آن ، دندان صخره ای که به آسمان می رسد و انعکاسهای نور یک منظره طبیعی منحصر به فرد در زرمات تبدیل می کند.

این کوه مشرف به شهر سوئیسی زرمات ، در کانتون Valais ، از شمال شرقی و شهر ایتالیایی Breuil-Cervinia در دره آستا در جنوب است . درست در شرق Matterhorn گذر تئودول است ، گذرگاه اصلی بین دو دره در ضلع شمالی و جنوبی آن و یک مسیر تجاری از دوران روم است .

گاهی اوقات به عنوان کوهستان خوانده می شود. ماترهورن به طور کلی نماد نمادین آلپ ها شده است. از اواخر قرن نوزدهم ، وقتی راه آهن در این منطقه ساخته شد ، این کوه تعداد فزاینده ای از بازدید کنندگان و کوهنوردان را به خود جلب کرده است. هر ساله ، تعداد زیادی از کوهنوردان از طریق خط الراس شمال شرقی Hörnli ، محبوب ترین مسیر رسیدن به قله ، از کوه هورنلی هوتلی صعود می کنند. بسیاری از پیاده روی ها مدار 10 روزه را در اطراف کوه انجام می دهند. ماترهورن از سال 1983 بخشی از موجودی بناهای طبیعی فدرال سوئیس است.
موزه ماترهورن از پیشرفت تاریخی زرمات از یک روستای کوهستانی گرفته تا تفرجگاه تفریحی آلپ خبر می دهد و بنابراین عکس ها و حقایق زیادی در مورد اولین صعود ماترهورن دارد . هنرهای برای کوهنوردان ، نماد زیبایی شناسی ، کوه با نسبت های ایده آل ، صخره ناهموار با نور جادویی، بازی در دریایی از ابرها و رنگ آمیزی افقی است .
 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک