معروف ترین رستوران های آنتالیا

شرح

فهرست رستوران های آنتالیا

فهرست رستوران های آنتالیا | هر آنچه از معروف ترین جاذبه ها و مراکز تفریحی و گردشگری و رستوران های آنتالیا برای توریست ها در نظر داشته باشین در سفر به ترکیه خواهید دید . بهترین موقع آب و هوایی در خصوص سفرهای نوروزی پیشنهاد میشود . مدت زمانی که در هتل اقامت دارید از لذیذ ترین غذاهای با کیفیت و غذاهای بین المللی مشاهده میکنید . در ادامه مطالب با ویژگی های هزینه برای خورد و خوراک آنتالیا با ایلیاگشت همراه باشید .

آشنایی با خدمات رستوران های آنتالیا

رستوران پاناروما

هر زمان بدنبال محیطی آرام برای وعده غذایی صبحانه ، ناهار و شام با کیفیت بالایی هستین رستوران پاناروما پیشنهاد میشود . فرصتی خوبی برای قرارهای کاری و پرسنلی با سابقه برای ارائه خدمات هستند . اکثرا وقت ها با شلوغی مواجه میشوید و از فضای باز استقبال زیادی میشود . همچنین میتوان میز را از قبل رزرو نمایید و ساعت کاری آن از ساعت 10 الی 11 شب میباشد . لوکیشن در مرکز شهر بلوار فالز موکی ساکیپ سابانسی قرار دارد .

رستوران پاناروما آنتالیا

رستوران آینالی

خصوصیت با صفای رستوران آینالی در فضای بزرگ و نمای با چشم انداز بندر گاه که تا پاسی از شب باز است ، علاقه مندان را جلب خودش میکند . آینالی در منطقه سلجوق قرار دارد و با منوی از غذاهای دریایی و مدیترانه ایی برخوردار است . افرادی که عاشق قهوه خوردن هستن بهترین طعم قهوه برای تست کردن است .

رستوران آینالی آنتالیا

رستوران ایل ویچینو پیزریا

در ترکیه تعداد محدودی رستورانهای ایتالیایی وجود دارد که یکی از بهترین هاش رستوران ایل ویچینو پیزریا هستش و یکی از غذاهای پر طرفدار پیتزای مخصوص در همچین فضای مدرن با دیزاین مبلمان رنگی یه حس و حال خوبی به آدم منتقل میشه . سفارش در منوی این رستوران از دسرها و نوشیدنی های بی شماری تشکیل شده است .

رستوران ایل ویچینو پیزریا

رستوران لارا بالیکِوی

اکثرا مردم برای خوردن غذا و تفریحاتشون در کنار ساحل وقت بیشتری میگذرونند و یکی از معروف ترین رستوران آنتالیا با منوی برتر ایتالیایی که در سال 2002 با دو تا شعبه افتتاح شد رستوران لارا بالیکِوی نام دارد . یکی از دلایل شهرت این رستوران داشتن ویوی تراس و دکوری مدرن و با خدمات امروزی در فضای دلنشین میباشد .

رستوران لارا بالیکِوی

رستوران پاسیو 

رستورانی با دیزاین سنگ و چوب رنگ آمیزی ملایم که فضای آرام و حس خوشی به آدم میده ، رستوران پاسیو در منطقه تاریخی آنتالیا قرار دارد و در محوطه هتل مارینا پودینگ قرار گرفته بود . همه جور از تنوع منوی غذایی در این رستوران دیده میشد که از جمله سوپ میگو ، انواع سالاد ، کباب یونانی در بر میگیرد .

رستوران پاسیو

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط