سواحل کوش آداسی

معروف ترین سواحل کوش آداسی

شرح

آشنایی با کوش آداسی

همچنین یکی از شهرهای پر طرفدار بین گردشگران سواحل کوش آداسی است ، که از جذابیت خاصی برخوردار است . یکی ازپررفت و آمد ترین کشور ترکیه که صنعت اصلی این شهر درآمد خود را از طریق امکانات ساحلی به وجود می آورد . علاقمندان برای تفریح اولین مکان برای ریلکس شدن این شهر را انتخاب میکنند ، که در کنارش از مراکز خرید ، جاهای دیدنی ، رستوران های مختلف و سواحل بی شماری نهایت لذت را ببرند .
ایلیاگشت سعی دارد اطلاعات گردشگری هر آنچه برای سفر است را در اختیارتان قرار دهد .

معروف ترین سواحل کوش آداسی

لیدی بیچ

یکی از محبوب ترین سواحل آنتالیا که به خانوم ها اختصاص دارد ، همچنین از جذابترین ها بشمار می آید که طرفدار زیادی دارد . حسن اصلی آن از لحاظ بهداشت حرف اول را میزند ، امروزه ساحل برای عموم بازاست دلیل شلوغی آن بخاطر محبوبیتش است که همیشه متقاضی خود را دارد . یکی از پوئن های که دارد سروغذاست که هم زمان برای وعده غذایی نوشیدنی در این منطقه انجام میشود . تصویرغروب آفتاب بی نظیری را میتوان مشاهده کرد .

ساحل لیدی بیچ آنتالیا

دیاموند بیچ یا گولد بیچ

سواحل کوش آداسی تنوع فراوانی دارد که یکی از یکی با جذابیت های بیشتر ، از ویژگی های این ساحل خانه ویلایی است که در نزدیکی ساحل قرار گرفته و دوران تعطیلات از قبل رزرو میشود . مجموعه تفریحی و مراکز خریدی که در آنجا قرار دارد بنام Nazilli Sitesi  مناسب است . البته که ربطی به اصلی ترین مراکز خرید مربوط نمیشود . در محدوده سواحل ها بوفه های وجود دارد که بسیارغذاهای ترکی را پیدا خواهید کرد.

ساحل دیاموند بیچ آنتالیا

پارادایس بیچ

پارادایس یکی از بهترین لوکیشن های موقعیت مکانی ساحل را دارد . که بسیاری از خدمات متفاوتی از نظیرماساژ و غذاهای متنوع بین المللی و دسرهای ترکی در دست تهیه میباشد . درنزدیکی های این ساحل ماهی فروشی وجود دارد که مردم زیادی از آن استقبال میکند . برای مراجعه کنندگان که برای آفتاب گرفتن میروند سایبان های در نظر گرفته اند .

ساحل پارادایس بیچ آنتالیا

لانگ بیچ 

لانگ بیچ همان طور که از نامش پیداست ساحلی طولانی است ، که در حقیقت طول آن ۱۸ کیلومتر می باشد .بخش های زیادی در آن تشکیل شده که هر کدوم دارای فعالیتی میباشد ، فاصله ساحل تا کوش آداسی 6 کیلومتر است ،هر کس برای رفت و آمد اتوبوس ها در هر 15 دقیقه سر ساعت مشخص به آنجا میرود . در کوش اداسی سه مورد پارک آبی فعالیت خود را به شکل های مختلف انجام میدهند .

ساحل لانگ بیچ آنتالیا

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط