آبشار مونتمورسی کبک

آبشار مونتمورسی کبک

شرح

آبشار مونتمورسی کبک

آبشار مونتمورسی کبک بدون شک یکی از زیباترین جاذبه‌ های طبیعی در شهر کبک است. این آبشار حدود 30 متر از نیاگارا مرتفع‌ تر است و هر سال هزاران گردشگر را به خود جذب می‌ کند. بر روی این آبشار پل معلقی ساخته شده تا بازدیدکنندگان نهایت لذت را از دیدن این مکان ببرند.

جاذبه های آبشار مونتمورسی کبک در فصل تابستان

سعی کنید در فصل تابستان به این منطقه سفر کنید، مسابقات آتش‌ بازی در این فصل برگذار می‌ شود که البته مراسم باشکوهی هم هست و دیدن آن خالی از لطف نیست. نام این آبشار در سال 1613 توسط دریانوردی به نام «ساموئل دو شامپلن» که بنیان‌ گذار شهر کبک بود از نام دوک‌ مونمورانسی گرفته شد. نبرد مونمورانسی بین بریتانیا و فرانسه در قرن هجدهم هم در همین منطقه رخ داده بود. این آبشار سال‌ ها بعد به عنوان یکی از لوکیشن‌ های فیلم «ویسپرینگ سیتی» استفاده شد.

آبشار مونتمورسی محبوب‌ ترین جاذبه‌ های طبیعی

امروزه این آبشار یکی از محبوب‌ ترین جاذبه‌ های طبیعی در کبک است که ارزش دیدن را دارد. این آبشار که در پارک آبشار مونمورانسی واقع شده، بلندترین آبشار کبک و هشتمین آبشار بلند در کانادا است. این آبشار اگرچه حدود 30 متر از نیاگارا بلندتر است، اما عرض آن به پهنای عرض آبشار نیاگارا نمی‌ رسد. رستوران، تلکابین و پل معلق از دیگر ویژگی‌ های این مکان زیبا هستند.

بهترین فصل برای سفر به آبشار مونتمورسی کبک

در فصل‌ های سرد سال و زمانی‌ که برف می‌ بارد، اسکی یکی از فعالیت‌ های پرطرفدار در این پارک است. اما در فصول گرم‌تر سال مسیرهای پیاده‌ روی و زمین بازی کودکان برای بازدیدکنندگان قابل دسترس هستند. تمام فصول سال را می‌توان زمان مناسبی برای بازدید از آبشار مونمورانسی در نظر گرفت، اما بهترین زمان بازدید از این آبشار اواخر بهار یا اوایل پاییز است. در این زمان می‌ توانید از هوای گرم و آفتابی و مناظر زیبای اطراف لذت ببرید. هر سال در این فصل جشن بین‌ المللی آتش‌ بازی برگزار می‌ شود.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک