موزه مدرنیسم مالمو

موزه مدرنیسم مالمو

شرح

موزه مدرنیسم مالمو ، موزه ای از هنر مدرن و معاصر که در شهر مالمو سوئد واقع شده است . این موزه در دسامبر 2009 افتتاح شد. این بخشی از دولت مدرن  است اما دارای یک برنامه نمایشگاه مستقل است. ساختمان موزه که قبلاً یک کارخانه برق با ضمیمه جدید قابل توجه نارنجی قرمز بود ، دارای مجموعه بزرگی از آثار هنری مدرن و معاصر است .

این آثار شامل فیلم ، عکاسی ، طراحی و نقاشی است . ورود رایگان است بعد از گشت و گذار در نمایشگاه های آن می توانید از قهوه یا ناهار در کافه رستوران آن لذت ببرید .نمای نارنجی سوراخ شده آن هر دو به معماری موجود آجر متصل شده و عنصر معاصر را به محله معرفی می کند. سطح سوراخ شده به عمق بصری جلوه می دهد و از طریق الگوهای سایه پویای ایجاد شده توسط آن متحرک می شود. کف زمین کاملاً لعاب دار است به طوری که نور خورشید از طریق نمای سوراخ شده نمایش داده می شود.

یک پیاده روی آسان هشت دقیقه ای از خیابان کلیسای جامع پیتر (سنت پتری کیرکا) ، موزه مدرنیسم (موزه مدرن) به عنوان یک قطعه کوچک از استکهلم در مالمو شناخته می شود. این موزه در سال 2009 به عنوان شعبه ای از شرکت دولتی مدرن موزه (استکهلم) افتتاح شد و همچنین دوره ها و سمینارها را نیز برگزار می کند .

ساختمان اصلی موزه در ابتدا یک کارخانه برق ایجاد کرده بود و در سال 1901 تاسیس شد. بعداً به یک سالن نمایشگاهی تبدیل شد که بین سالهای 1988 و 2006 در مرکز هنرهای معاصر Rooseum قرار داشت. قبل از اینکه Moderna Museet Malmö وارد شود ، فضای داخلی دوباره تغییر یافت و ضمیمه جدید ساخته شد .

برنامه نمایشگاه مستقل ، با همکاری Moderna Museet و مخاطبین بین المللی خود ، این موزه با کیفیت بالا نشان می دهد که مهمترین هنرمندان هنرهای مدرن و کلاسیک های مدرن متناوب با گزیده ای از مجموعه غنی Moderna Museet از سال 1900 بود . نمایشگاه ها بطور منظم متناوب است. موزه مدرن مالمو همچنین یک برنامه یادگیری جدید جالب را در تمام طول سال ارائه می دهد .

موقعیت هتل

کشور: سوئد

دیدنی‌های نزدیک