پارک لندک و موزه معدن اوستراوا

پارک لندک و موزه معدن اوستراوا 

شرح

پارک لندک و موزه معدن اوستراوا 

پارک لندک و موزه معدن اوستراوا ،Mining Museum Landek Park بخشی از مجموعه تفریحی که در پارک لندک شهر اوستراوا  جمهوری چک کشف خواهید کرد موزه معدن میباشد  . این موزه دارای نمایشگاه های جالب در این حرفه پر افتخار محلی چک است .

پارک لندک همچنین با داشتن سازندهای سنگی منحصر به فرد ، ماکت اردوگاه شکارچیان ماموت و مکانی که در آن لندک ونوس کشف شد . یکی از مجسمه های پیش از تاریخ منحصر به فرد یک زن حک شده از سنگ ، یک جاذبه مهم برای دوستداران زمین شناسی و باستان شناسی است .

بزرگترین موزه معدن در جمهوری چک در کوهپایه های لندک هیل واقع شده است ، در نزدیکی محل تلاقی رودخانه های Ostravice و Odraاست . این تنها مکان در اوستراوا است که بازدید کنندگان می توانند از زیر معدن در قفس بالابر به معدن سابق آنسلم که قدیمی ترین معدن در شهر است پایین بیایند .

بازدید کنندگان می توانند به زیر زمین بروند و فضای فراموش نشدنی تونل های معدن را تجربه کنند .این منطقه شامل یک اردوگاه ، زمین ورزشی داخلی و خارجی و رستوران شیک Harenda u Barborky است.

در طول میلیون ها سال ، بقایای نمونه های گیاهان برای تشکیل صخره ای که جهان را تغییر داده و به تولید انقلاب صنعتی – ذغال سنگ کمک کرده است ، جمع شده و جمع می شوند . هنگامی که ذغال سنگ برای اولین بار هزاران سال پیش کشف شد ، به دلیل توانایی آن در ایجاد گرما با استفاده از انرژی غلیظ تر از چوب شناخته شد . رازهای استخراج زغال سنگ را در موزه معدن بنمایش گذاشته شده است .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک