میدان ونیز در شهر رم

با میدان ونیز در شهر رم آشنا شوید

شرح

راهنمای سفر به ونیز

میدان ونیز

با میدان ونیز در شهر رم آشنا شوید | تقریبا همه ی افراد در سرار دنیا نام این شهر را در فهرست مقصدهای گردشگری شنیده اند ، بله درست حدس زدین ونیز یکی از پربازدیدترین و رمانتیک ترین جاذبه های گردشگری بشمار می آید . این شهر ایتالیایی بر روی آب قرار گرفته است و زیبایی های چندانی دارد . شهر ونیز به علت آثار هنری و معماری ، در لیست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است که باعث دلیل بازدید بیشتر مردم جهان شده است .  و البته یک مقصد گردشگری نسبتا گران است که روش‌های زیادی برای کاهش هزینه‌های سفر به ونیز وجود دارد . در ادامه با سایر اطلاعات ایلیاگشت را همراهی کنید .

میدان ونتزیا 

میدان ونیز در شهر رم

( میدان ونتزیا ) یا همان میدان ونیز در خیابان معروف ویا دل کورسو در مرکز شهر رم واقع شده است . در این مناطق گردشگری چند موارد معروف میدان که از جمله ( میدان سن مارکو ) (میدان پوپولو) و در آخر ( میدان ناوونا ) مشاهده میکنید که از جاذبه های دیدنی این شهر قرار گرفته و ارزش دیدن دارد پیشنهاد می‌کنیم بازدید از آن‌ها را از دست ندهید .

میدان سن مارکو ونیز

میدانی بینظیر در شهر رم

معماری فوق العاده زیبا و بینظیر میدان سن مارکو در یکی از بهترین نقاط  دیدنی قسمت شهر جای دارد ، که محلی محبوب برای گشت و گذار ، خرید ، نشستن در کافه ها و جمع شدن اهالی شهر وقت آزاد خود را در فروشگاه‌های آن می‌گذرانند و نمای چشم انداز زیبا مشرف به کلیسای سنت مارک را دارد .

قصر دوک و پل آه

قصر دوک و پل اه در شهر ونیز

قصر دوک یکی از نشانه های مهم شهر ونیز و شمال ایتالیا محسوب میشود . نمای این بنای باشکوه توجه هر کسی را به خود جلب میکند ، علاوه بر وسعت و بزرگی معماری فوق العاده و تزیینات زیبایی دارد و گردشگران را در طول سفر جذب عکاسی میکنند . پل اه ، پل سرپوشیده که قصر دوک را به زندان جدید متصل میکند و فعلا هیچگونه بازدید تورهای عمومی ندارد شامل میشود .به این دلیل که پنجره‌های پل آخرین روزنه‌هایی بود که زندانی می‌توانست شهر زیبای ونیز را قبل از ورود به سلول ببیند . بعضی از بخش‌های قصر دوک عمومی نیست و فقط با گرفتن بلیطهای خاص می‌توانید از این قسمت‌ها دیدن کنید .

کانال بزرگ

گذرگاه ونیز

مهمترین گذرگاه شهر سن مارکو ، کانال بزرگ ونیز است پل ریالتو و قسمت های مختلف ونیز را به هم متصل می کند . مهمترین قصرهای شهر رو به کانال وصل کرده . این کاخ‌ها به سبک گوتیک ونیزی و رنسانس ساخته شده‌اند و نمای بی‌نظیر آنها رو به آب قرار گرفته است .

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک