جاذبه های آلمان

آشنایی با زیباترین قلعه های آلمان

شرح

آلمان و خاندان سلطنتی

زیباترین قلعه های آلمان | کشوری تاریخی در قلب یک شهر با زیباترین قلعه های آلمان ، کاخ ها ، عمارتی سنگی زیبا قرار گرفته‌ و تاریخچه‌ ای باشکوهی دارد . پادشاه برای ساخت ( نوی شوان اشتاین ) برای زندگی بهتر از جهت خصوصیات اخلاقی مظلومانه ایی که داشت آنجا را ساخت تا دور از مردم در امان بماند . سالیانه بیش از یک میلیون نفر توریست برای بازدید از این کاخ ها به این کشور سفر میکنند و به دلیل آب و هوای مرطوبی که دارد نمای کاخ ها به مرور زمان فرسوده و نیاز به بازسازی دارد . در گوشه کنار قصرهای زیبا تنوع زیادی شکل گرفته . ایلیاگشت سعی دارد برخی از بهترین قلعه های آلمان را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

زیباترین قلعه های آلمان

قلعه‌ی ویشرینگ

در نمونه ی بارز از قلعه های فرو رفته قرار دارد که دور تا دور اطراف آن را درخت پوشانده و از بناهای چینی فوق العاده برخوردار است . چشم اندازی ناب را شامل میشود و در منطقه‌ی مانستر واقع شده است . کشور آلمان در سال ۱۲۷۱ میلادی به درخواست (  بیشاپ گرهارد واندر مارک ) مجموعه کلیسای کوچکی را ساخته و امروزه برای بازدیدکنندگان یک موزه و رستوران بنا کرده اند و تا به الان استقبال خوبی هم داشته .

قلعه‌ی ویشرینگ آلمان

هایدِلبرگ

این شهر بزرگ و وسیع که ( هایدِلبرگ ) نام دارد خود به تنهایی از زیبایی های گردشگری شهرهایدلبرگ است . کناره جنوب غربی آلمان رودخانه ایی قرار دارد بنام ( نِکا ) که بر زیبایی قلعه های باشکوه دو چندان میشود . قدمت ساختمان در قرن سیزدهم ساخته ولی متاسفانه در طی سی سال جریان آب از بین رفته و بعد از اتفاق آتش سازی بازسازی صورت گرفت ولی هر چند مثل سابق نمیشود .

هایدِلبرگ آلمان

قلعه‌ی زیگمارینِن

این باغ در زمان های قدیم در قرن 16 تا 19 کاخ نشین های شاهزاده‌های هوهِن‌ سولِن واقع شده است . و یکی از جاذبه های دیدنی  آلمان محسوب میشود ، بنیان گذار اصلی قلعه در قرن یازدهم ساخته شده و بعد ها به فضای آن اضافه شده و بازسازی صورت گرفته و همچنین ترتیب نمایشگاهی باشکوه در عرصه ی هنر و معماری به نمایش گذاشته اند .

قلعه‌ی زیگمارینِن آلمان

قلعه‌ی لیختنِشتاین

قلعه ی زیبای ( لیختنِشتاین ) در منطقه کوهستانی قرار دارد . یکی از قدیمی ترین قلعه هایی که در این منطقه قرن سیزدهم ساخته شده است ، جالبه بدانید تا به الان چند مرتبه شکل ظاهری آن را تغییر داده و در قرن نوزدهم بنا کرده اند . اثر آخر ویلهم هوف که یک فرد رومان نویس آلمانی بوده قلعه‌ی لیختنِشتاین را بنا کرده .

قلعه‌ی لیختنِشتاین آلمان

موقعیت هتل