رستوران های ایرانی پاریس

با رستوران های ایرانی پاریس آشنا شوید

شرح

رستوران های ایرانی در پاریس

تجربه ی غذای ایرانی برای ایرانی های مقیم پاریس و حتی گردشگران ایرانی که عادت به این نوع غذا را دارند بسیار لذت بخش است . پاریس گردشگران ایرانی زیادی دارد پس پیدا کردن غذاهای ایرانی در پاریس بسیار راحت است . وجود رستوران های ایرانی در پاریس با غذاهای خوشمزه و خوش طعم، مردمان این کشور را متعجب و جذب خود کرده است .با چندتا از رستوران های ایرانی در پاریس آشنا شوید .

غذای ایرانی در پاریس

رستوران ایرانی شبستان

رستوران شبستان یکی از معروف ترین و شیک ترین رستوران های ایرانی در پاریس است. این رستوران 2 شعبه دارد که یکی در خیابان شانزلیزه و شعبه ی دیگری در Mirabeau قرار دارد . غذای معروف رستوران شبستان ، قرمه سبزی است .

پارک آبی ایروان معروفترین مجموعه تفریحی آبی در ارمنستان

قرمه سبزی ایرانی

رستوران ایرانی مزه

رستوران مزه در خیابان پانزدهم، در نزدیکیِ پارک آندره سیتروئن (Parc André Citroën) و در نزدیکی رودخانه سن (Seine) است که باعث شده گردشگران ایرانی زیادی این رستوران را برای خوردن غذا در کنار رودخانه سن انتخاب کنند . غذای معروف رستوران مزه، میرزا قاسمی است .

غذای ایرانی

رستوران ایرانی جت ست

رستوران جت ست یک رستوران ایرانی لاکچری در خیابان واشنگتون (Washington) در نزدیکی شانزالیزه (Champs-Elysées)  است. محبوبیت این رستوران به دلیل غذای معروف ایرانی یعنی اقالی پلو با ماهیچه است .

غذای محبوب ایرانی

رستوران ایرانی شه الهام

اگر در پاریس خواستید کباب، معروف ترین غذای ایران را میل کنید به شما پیشنهاد می دهیم در رستوران ایرانی شه الهام (Che Elham)  در نزدیکی شاتله (Châtelet) است را انتخاب کنید تا طعم لذیذ کباب ایرانی را بچشید و لذت ببرید.

رستوران های ایرانی در پاریس

رستوران ایرانی کلبه

اگر در سفر هزینه ای که برای صرف غذا می کنید خیلی برایتان مهم است به شما پیشنهاد می دهیم غذای خود را در رستوران کلبه میل کنید . رستوران کلبه (Colbeh)  یکی از رستوران‌های ایرانی ارزان در پاریس است.این رستوران در منطقه‌ی توریستیِ موفِتارد (Mouffetard) و کارتیه لاتین (Quartier Latin) قرار گرفته است. غذای محبوب رستوران کلبه ، فسنجان است .

آفر ویژه تور ارمنستان خرداد ۱۴۰۱

غذای ایرانی در پاریس

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط