فستیوال های فرانسه

با فستیوال های فرانسه بیشتر آشنا شوید

شرح

جالب ترین جشن ها و فستیوال های فرانسه

فرانسه کشور پرجاذبه و یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا است . با توجه به تاریخچه ی کهن فرانسه ، این کشورسالیانه میزبان فستیوال‌های متعددی می باشد . جشن ها و فستیوال های فرانسه بسیار هیجان انگیز بوده و در زمان برگزاری میلیون ها مسافر در این فستیوال شرکت می کنند.

فستیوال های فرانسه با موسیقی و رقص های محلی و غذاهای رنگارنگ و مسابقات حیوانی ، زیبایی منحصر بفردی به جشن ها می دهند که مسافرانی که در این جشن ها شرکت می کنند می توانند با تمام فرهنگ و سنت کشور آشنا شوند . با ما همرا باشید تا با شیوه ی شادی و نشاط مردم فرانسه آشنا شوید .

فستیوال های فرانسه

کارناوال نیس

کارناوال نیس یک کارناوال در سطح کلاس جهانی است که در فصل زمستان برگزار می شود و شما می توانید از 24 بهمن تا 10اسفند از این کارناوال دیدن فرمایید . در کارناوال آتش بازی های مهیج همراه با رژه های بزرگ برگزار می شود که بسیار بی نظیر است . ساحل فرنچ ریویِرا (French Riviera) به جاذبه ی این فستیوال اضافه شده است .

کارناوال فرانسه

فستیوال کورژی اورانژ

در تابستان اگر قصد سفر به فرانسه را دارید می توانید در فستیوال کورژی اورانژ شرکت کنید که این فستیوال در اورانژ در 21 کیلومتری آوینیون در تالارکورِژی اورانژ (Choregies Orange) برگزار می شود . این جشن به مراسم اپرا معروف است که شامل 6 اجرای اپرا و کنسرت است.

فستیوال فرانسه

ماردی گرا

ماردی گرا یا سه شنبه ی چرب که یکی از فستیوال های سنتی فرانسه است . این فستیوال برای مردمان شهر بسیار مهم است و در این روز لباس زیبا در تن می کنند و خوراکی و شیرینی های متنوعی سرو می شود . مردم با ماسک های بزرگ به جشن و شادی می پردازند .

ماردی گرا فرانسه

فستیوال موسیقی

در کافه ها و رستوران ها و اطراف شهر فستیوالی برگزار می شود بنام فستیوال موسیقی . این فستیوال در 21 جون با هنرمندان و خوانندگان و افراد اهل موسیقی اجرا می شود . این جشن رایگان بوده و مردم می توانند در تمامی کنسرت ها شرکت کنند . در رودخانه سن و لوور مشهورترین کنسرت ها اجرا می شود .

فستیوال موسیقی

 فستیوال فیلم کن

در ماه می یکی از  بزرگ‌ترین فستیوال‌ها در صنعت فیلم به نام فستیوال فیلم کن در فرانسه برگزار می شود . در منطقه ی کن کارگردان ها و بازیگران مشهور در هالیوود در کن حضور می یابند و با پخش فیلم ها به بهترین فیلم جایزه ی نخل طلایی اهدا می شود . اگر از لحاظ مالی توان شرکت در این فستیوال را ندارید تا بتوانید با بازیگران مطرح دنیا عکس بگیرید و از آن جا لذت ببرید می توانید از سواحل زیبای اطراف آن استفاده کنید .

فستیوال فیلم کن

روز باستیل

 14 ژوئیه روز ملی فرانسه بوده و در این روز تعطیل رسمی است . یکی از مهمترین فستیوال ها در فرانسه روز باستیل است که در این فستیوال نیروهای ارتش و آتشنشان در خیابان شانزلیزه رژه می روند. در پایان جشن در میدان مارس مراسم آتش بازی بزرگی برگزار می شود .

روز ملی فرانسه

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط