خانواده شارل دوگل

آشنایی با شارل دوگل فرانسه

شرح

تاریخچه شارل دوگل قهرمان ملی

تاریخچه شارل دوگل قهرمان ملی | آشنایی با شارل دوگل رئیس جمهور فرانسه در سال 1958 میلادی در شهر لیل فرانسه به دنیا آمد . خانواده ایشان در شهر صنعتی زندگی میکردنند و پدرش هانری دوگل استاد ادبیات در کالج و مدرسه ایی به همین نام افتتاح کرد . همچنین خود و فرزندانش پایبند مذهب بودند و آنها را تشویق به مسائل نظامی و فلسفه میکرد . شارل دوگل پس از چند مرتبه شرکت در جنگ جهانی که شرکت کرد ، پیروز شد وبه ریاست جمهوری فرانسه دست پیدا کرد . و برای همیشه دردهکده کولومبه زندگی خود را سپری میکرد . در ادامه مطالب با ایلیاگشت همره باشید .

آشنایی با شارل دوگل قهرمان فرانسه

تحصیلات و شغل اولیه

آشنایی با شارل دوگل در دوران تحصیلاتش با اعتماد به نفس بالا و سخت کوشی فارغ التحصیل خود را در پاریس گذرانده و در زمینه استراتژی یک سال آموزش دید . عادت همیشگی او در دوران جوانی این بود که از برج کلیسای نوتردام بالا برود و به تماشای شهر بشیند . او دومین پسرخانواده که علاقه ی دو چندانی به مسائل نظامی داشت پیوست ، ایشان با مطالعه زیادی که داشت یکی از نویسنده های پر قدرت بود و دولت‌ مرد یک سرباز فرانسوی در آکادمی سن سیر حضور داشت .

دوران تحصیل دوگل

جنگ جهانی دوم

برای اولین بار در سال 1940 تکنیک های تئوری با تانک را افتتاح کرد ، همچنین از او به عنوان یک رهبر پر انرژی و شجاع قدردانی و مورد توجه قرار گرفت . این باعث شد طی سالها به عنوان معاون وزیر جنگ مأموریت‌ های بی شماری به او محول شود . با دولت مارشال پس از ده روز صلح آلمان را جایگزین کرد و بعد از جنگ جهانی به انگلستان برگشت . روابط شارل دوگل با دولت بریتانیا با قضاوت های اشتباه به سختی پیش میرفت و با مهارت های او در سپتامبر ۱۹۴۴ به پاریس رفت .

روابط جنگ شارل دوگل

مراسم تشییع دوگل

زمان استعفای شارل دوگل برای ادامه یه زندگی آرام و بی دغدغه در دهکده اش طولی نکشید که بر اثر سکته قلبی در گذشت . ژرژ پمپیدو رئیس جمهور فرانسه که از نزدیک کار کرده بود و شناختی با شارل دوگل داشت از خبر فوت ایشان غم انگیز شد و مرگ او را به عموم اطلاع رسانی کرد . مردی قهرمان که در فرانسه برای بهبود کشور جنگ دیده و برای وضعیت بهبودی کشور تلاش میکرد نقش مهمی دارد و برای همین مقامات خارجی حضور داشتند .

مراسم تشییع دوگل

ازدواج با ایوون دوگل

همسر دوگل که ایوون واندرو نام داشت ، در سال 1921 ازدواج کرده و دارای 3 فرزند شده اند . که در همان سال اول فرزندی بنام فیلیپ به دنیا آمد و بعد از چهار سال دار فانی را وداع گفت .

ازدواج با ایوون دوگل

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط