مرکز خرید بزرگ و زیبا، استانبول مال ترکیه

مرکز خرید بزرگ و زیبا، استانبول مال ترکیه

شرح

استانبول مال ترکیه

استانبول ، به عنوان جایگاه بازار بزرگ، بزرگترین بازار سرپوشیده‌ی دنیا، نه تنها حالت بازارگونه‌ی خرید را حفظ می‌کند، بلکه خرید را تبدیل به تجربه‌ای تکرار نشدنی می‌کند. استانبول علاوه بر این که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد، یکی از بهترین شهرهای دنیا برای خرید کردن هم هست! این شهر بزرگ پر است از مرکز خریدهای متنوع و گوناگون. از مراکز خرید بسیار مدرن و مجلل گرفته تا پاساژهای معمولی و دست فروشان! در این میان مرکز خرید استانبول مال ترکیه یکی از بزرگ ترین و کامل ترین مراکز خرید استانبول است که حضور در آن هم فال است و هم تماشا. در این مجتمع تجاری برای شما هم امکان خرید وجود دارد و هم امکانات خوبی برای سرگرمی وجود دارد.

حضور در این مرکز خرید می تواند برای شما زمینه ی حضور در بین تمامی برندها و مارک های بین المللی دنیای مد را فراهم بیاورد. مرکز خرید استانبول مال از آن دسته مجتمع های تجاری است که برخی از بزرگ ترین شعب فروشگاهی را در سراسر ترکیه در خود دارد. اگر عازم استانبول هستید این نکته را به یاد داشته باشید که همیشه در آخر فصل بهار و با شروع فصل تابستان، استانبول مال که به آن موی هم می گویند؛ با برگزاری جشنواره های خرید و دادن تخفیف های بسیار به مشتریان خود این فرصت را به وجود می آورد که هم یک خرید جانانه و اساسی داشته باشند و هم بتوانند تا با هر بودجه ای که دارند از نمایندگی برندهای معروفی همچون بالمین، دبنهامز، دکتلون و بسیاری از مارک های معروف دیگر جهان خرید کنند.

امکانات این مال

این مرکز خرید با 350 فروشگاه، فودکورت، شهربازی سرپوشیده، مرکز آثار نمایشی و هنر خیابانی، پویایی مجزایی به نمایش می‌گذارد و به همین دلیل کاربردی‌ترین مرکز خرید با این مضمون است. آدلِر، یکی از گروه‌های سرمایه گذاری اماراتی، یک رستوران سه طبقه با مساحت 1000 متر مربع داخل استانبول مال و برای اولین بار در ترکیه افتتاح کرد. در این رستوران که در دبی و ابوظبی شعبه دارد، تمام غذاهای خاورمیانه سِرو می‌شود.

استانبول مال دارای 5 دهلیز است که 3 تا از آنها بزرگ و 2 تای دیگر کوچک و هر کدام مضامین متفاوتی دارند. این مال با 83 پله برقی و 42 آسانسور، برای بازدیدکنندگانش موقعیت مسیریابی و خرید آسوده را فراهم می‌کند. استانبول مال که به مضمون تفریحی‌اش شناخته شده، دارای اولین شهربازی سرپوشیده‌ی ترکیه، Moipark است. این شهربازی دارای بازی‌های عظیم و هتل وحشت است که اولین بار کارش را در ترکیه، اروپا و خاورمیانه بر روی زمینی به وسعت 12 هزار متر مربع با هزینه‌ی 36 میلیون دلار آمریکا، آغاز می‌کند.

بخش منحصر به فرد استانبول مال

بخش منحصر به فرد دیگر این مال، 16 سینما با 3050 صندلی است که آن را تبدیل به بزرگترین مجموعه‌ی سینمایی ترکیه می‌کند. استانبول مال که در 23 کیلومتری غرب منطقه‌ی ایکیتلی قرار دارد، دارای نمای خارجی تماشایی‌ و سکوی دید باز با نمای وسیع از خطوط زیبای معماری و برج‌های مرتفع‌اش است. خیابان ایستیکلار، تعبیر معاصر یکی از خیابان‌های تاریخی استانبول، یک خیابان سه بانده و مخصوص عابرپیاده با مغازه و کافه‌های متنوع است که در بخش شرقی مال قرار دارد.

از نظر زیبایی شناسی و معماری، استانبول مال از لایه‌های فرهنگی، طراحی، تاریخی، نمادها و موادی الهام گرفته که در طول قرن‌ها تکامل یافته و این شهر را تبدیل به یک کلان شهر منحصر به فرد اوراسیا کرده است. استانبول مال با مضمون و واحدهای متفاوتی که ارائه می‌دهد، توجهات را به عنوان کاربردی‌ترین مرکز خرید ترکیه به خود جلب می‌کند. در حالی‌که استانبول مال که افتخار دریافت بسیاری از جوایز بین‌المللی(حتی در حین ساخت) را دارد، جایزه‌ی “بهترین پروژه‌ی کاربرد مختلط” و “پروژه‌ی بهترین توسعه‌ی مرکز خرید” را در سال 2011  را دریافت کرده است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط