مراکز خرید مالدیو

آشنایی با بهترین مراکز خرید مالدیو

شرح

بهترین مراکز خرید مالدیو

بهترین مراکز خرید مالدیو، که سواحلی فیروزه ای رنگ، شن های نرم و سفید و کلبه های چوبی روی آب یکی از مجمع الجزایر استوایی میباشد قسمتی از سفر بیاد ماندی خواهد شد  . مالدیو توانسته لقب «بهشت استوانی» را نیز از آن خود کند . مرکزهای خرید فوق العاده و سنتی و محلی زیادی در مالدیو میتوان دید که همانند سواحل آن، سرشار از گردشگر است . که با این مراکز جذابیت های مالدیو تنها به زیبایی های طبیعی آن خلاصه نمی شود.

بازار جزیره مالدیو

بازار جزیره یک مرکز خرید تازه تاسیس که در این بازار می توانید ترکیبی زیبا از هر چه در این جزایر وجود دارد را پیدا کنید .علاوه‌بر این، مجموعه‌ی جالبی از صنایع دستی حتی به نوعی می توان گفت که مرکز خرید واقعا نمونه ای از فرهنگ مردم مالدیو را به نمایش می گذارد.

سنترو مال

به جرات می توان گفت که سنترو مال یکی از لوکس ترین مراکز خرید و جمعی از بهترین برندهای جهان در مالدیو به شمار می رود که مشتریان را به هیجان می آورد تا آنقدر خرید کنند که از پا بیوفتند .اگر به دنبال اسم های بزرگ و فروشگاه های لوکس هستید، سِنترو مال دقیقا یک مرکز بزرگ که مجموعه ای عظیم از برندهای معروف را در خود جای داده است .

ماجیدهی ماگو

هدف فروشگاه ماجیدهی ماگو که یکی از مراکز خرید مالدیو به شمار می رود، این است که شما بتوانید تمام نیاز خود را برای خرید هر نوع لباس و سوغات با نرخ مناسب برطرف نمایید .و با برخورد فوق العاده عالی کارکنان این فروشگاه مواجه خواهید شد .

چاندهانی ماگو

در این مرکز خرید می توانید انواع اجناس خارجی را که سنگاپور وارد می شود را پیدا کنید . در این بازار با تجمع حیرت انگیزی از زندگی محلی و فروشگاه ها را خواهید یافت.  تنوع کالاهای سنگاپور در چاندهانی ماگو به حدی است که محلی ها به آن «بازار سنگاپور» می گویند.

این مرکز خرید در مالدیو ،در شمال شهر ماله واقع شده است .

موقعیت هتل

کشور: مالدیو
شهر: ماله

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک