آفاموسا مالزی

آشنایی با آفاموسا مالزی

شرح

آفاموسا مالزی | Malaysia A Famosa

آفاموسا در ایالت ملاکا یا مالاکا یک اقامتگاه تفریحی با 520 هکتار وسعت است که جایزه ویژه نخست‌وزیری را از هیئت توریسم مالزی دریافت کرده است. این مجموعه توریستی دارای جذابیت‌های تفریحی و دیدنی بسیاری است که جهانگردان بسیاری را به سوی خود جذب می‌کند.  آفاموسا یک شهرک تفریحی در نزدیکی مالاکا (melaka) است. شما از کوالالامپور می توانید سوار مترو بشید برید seremban بعد از اونجا با 60 رینگیت با تاکسی می توانید برید آفاموسا . آفاموسا شامل یه باغ وحش – یه پارک آبی – cowboy town و خیلی برنامه های تفریحی دیگر است .

اگر دنبال مکانی بر ای استراحت ، تفریح و طرف انرژی همراه با ورزش و سرگزمی و هیجان هستید ، بدون تردید آفاموسا جای مورد نظر شما خواهد بود . چه در گروه های خانوادگی و یا با جمعی از دوستان ، در هر سن و سالی باشید ، در آنجا می توانید اوقات شاد و مفرح و سالمی داشته باشید ، چون آفاموسی هم سیاحتگاه و هم تفریحگاه است ، هم گردشگاه و هم ورزشگاه ، یک شهر بازی تمام عیار که بزرگترین پارک بازی های آبی و سرگزمی مالزی هم به حساب می آید .

بازی های آبی

از بخش های جالب بازی های آبی ، سرسره بلند با شیب فوق العاده تند همراه با جریان آب و استخر موجدار است ، در کنار همه این ها ، شما می توانید با سواری بر تخته موج ، در رودخانه ی آرام این پارک لذت ببرید . در اینجا قایق سواری برای خانواده های یا گروه های پنج نفره ، انتخاب به جایی خواهد بود .

گذشته از استخر و محوطه شن بازی و تیوپ سواری در وردخانه پیچ و وا پیچ ، خیلی سرگرمی های دیگر برای بازدیدکنندگان و بخصوص بجه ها تهیه دیده شده که شاید جالب ترین قسمت آن ، دهکده هزار و یک شب (village Arabian) باشد ، که الهام گرفته از داستان های افسونگری همانند قالیچه پرنده و چراغ جادو و قصه های جن و پری است . طرح و نمای این قسمت از پارک به همان سبک قدیمی با طاق های اندلسی و مناره و گنبد های پیازی شکل ساخته شده . برای استراحت می توانید بر یکی از تیوپ ها لم داده و سراسر این پارک بزرگ را در حالی که روی آب هستید نظاره کنید .

پارک وحش مجموعه

همچنین با بازدید از پارک حیات وحش این مجموعه می توانید از نزدیک شاهد شکوه حیوانات و درندگانی چون ببر ، شیر ، فیل، زرافه و … باشید و به بعضی از آنان که آرام ترند نزدیک شده و غذا بدهید .

از دیگر قسمت هایی که اخیرا به امکانات پارک اضافه شده ، “شهرک غرب وحشی” است که نمادی آموزنده و سرگرم کننده از نحوه زندگی گاوچران ها و ششلول بندهایی است که همیشه در فیلم های کاوبوی می بینیم . دی این مکان معمولا نمایش هایی از گاوچران ها و سرخپوست ها برای بازدید کنندگان اجرا می شود . درست مانند فیلم های کاوبوی، با این تفاوت که اینجا هر دو گروه چشم بادامی هستند .

همچون دیگر پارک های تفریحی ، اینجا نیز امکانات سرگرمی و ضروری مثل هتل ، رستوران ، کافه ، استودیو و عکاسی و غیره بی نصیب نمانده . همچنین در مناسبت ها و جشن هایی مانند کریسمس و سال نوچینی ، رژه و نمایش در فضای آزاد آن اجرا می شود . این پارک در ایالت مالاکا واقع شده است که تا شهر کوالالامپور، حدود یک ساعت فاصله دارد.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک