آشنایی با جزیره ماینائو کنستانس

آشنایی با جزیره ماینائو کنستانس

شرح

 جزیره ی ماینائو کنستانس ، جزیره ای در دریاچه کنستانس در نزدیکی شهر کنستانس آلمان ، این جزیره به عنوان یک جزیره باغ و الگویی از شیوه های عالی زیست محیطی نگهداری می شود. از لحاظ اداری ، این جزیره از اول دسامبر سال 1971 بخشی از Konstanz بوده است ، هنگامی که شهرداری Litzelstetten ، که ماینائو نیز در آن بود ، در کنستانس گنجانیده شد. ماینائو هنوز هم بخشی از لیتزلشتتن است ، اکنون یکی از 15 بخش کنستانس است.این جزیره متعلق به بنیاد لناارت برنادوت است ،  موجودی که توسط پرنس لنارت برنوتوت ، کانتی از ویسبورگ ایجاد شد ، در اصل یک شاهزاده سوئد و دوک اسمیلند بودند.

این یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری دریاچه کنستانس است. در کنار گل یک چشم انداز پارک با چشم انداز دریاچه است. گلخانه و همچنین آب و هوای گرمسیری و هزاران پروانه وجود دارد.خلیج مینائو محل باشگاه قایقرانی دانشگاه آنها است.

موقعیت جغرافیایی ماینائو کنستانس

جزیره ماینائو به طور متوسط در ارتفاع 395 و 425 متر از سطح دریا است. بلندترین قله آن در تراس گراند دوک فردریش واقع شده است. جزیره ماینائو 610 متر از شمال تا جنوب و 1050 متر از غرب تا شرق فاصله دارد. محیط این جزیره حدود سه کیلومتر است. کمترین فاصله بین ماساژ نزولی و ساحل دریاچه در حدود 130 متر است. تعداد کمی از مردم در جزیره ماینائو ساکن هستند. به دلیل تعداد کمی از ساکنان ، آن هملت محسوب می شود. در شماره 1888 مایر لکسون اعلام شد که 28 نفر در جزیره ماینو زندگی می کردند. در طول سرشماری سال 1961 ، جمعیت 123 مورد تأیید قرار گرفت.

پوشش گیاهی جزیره ماینائو کنستانس

جزیره ماینائو یک جزیره گلدار است که به خاطر پارک ها و باغ هایش قابل توجه است. فردریک اول ، گرند دوک بادن ، آربورتوم این جزیره را ایجاد کرد ، که شامل 500 گونه درخت برگریز و مخروطی ، بسیار عجیب و غریب و با ارزش است ، بنابراین این جزیره حدود 200 گونه رودودندرون و آزالیا را در خود جای داده است.به دلیل آب و هوای مطلوب در دریاچه ، نخل ها و سایر گیاهان مدیترانه ای می توانند در جزیره قطره ای رشد کنند. به دلیل داشتن پوشش گیاهی غنی از نیمه گرمسیری و تا حدی گرمسیری ، جزیره ماینائو نیز به عنوان “جزیره گل در دریاچه کنستانس” شناخته می شود.

Count Lennart که در سال 2004 درگذشت ، دوست داشت جزیره خود را “کشتی گل” بنامد. بنابراین او مقصد معروف را به شرح زیر توصیف کرد: “او یک بانوی کوچک نجیب ، جزیره ماینائو است که دائماً توجه زیادی ، حتی عشق بیشتر و بی وقفه لباس های جدید را طلب می کند.” – لنارت برنادوت. منظور از “لباس جدید” ، شکوفه ها ، گیاهان و تختخوابهایی است که بطور مداوم توسط باغبانان تجدید می شود.

منبع : ویکی پدیا

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک