خانه های شگفت‌انگیز در غار مایجیشان چین

آشنایی با خانه های شگفت‌انگیز در غار مایجیشان چین

شرح

غار مایجیشان چین

سرزمین پهناور و رنگارنگ چین یکی از کشورها با مناظر طبیعی زیبا در دنیا است. چین در طول تاریخ تا به امروز به عنوان یکی از حیرت انگیزترین سرزمین ها در کره زمین شناخته می شود. جمعیت بسیار زیاد، فرهنگ و سنن شگفت انگیز و منحصر به فرد، مردم سخت کوش، سرزمین سرسبز و حیرت آور، آثار تاریخی جذاب و پیشرتف شگفت آور این کشور در دنیای امروز، تنها بخشی بسیار کوچک از دلایلی هستند که مردم سراسر جهان را برای شناخت بیشتر این فرهنگ، این ملت و این سرزمین ترغیب می کنند. در طول سال سفرهای زیادی از سراسر کشورهای جهان به این کشور شرقی صورت می گیرد و مهمترین انگیزه برای این سفرها، اهداف گردشگری هستند. جاذبه های گردشگری تنها موزه و قصر و دریاچه و مجمسه نیستند. یکی از جاذبه های تاریخی و قدیمی غار مایجیشان چین نام دارد .

جاذبه های گردشگری می توانند حتی یک مرکز خرید، یک خیابان یا حتی یک شهر را شامل شوند، به خصوص وقتی صحبت از کشور پهناور چین به میان می آید می توان ادعا کرد که این کشور با جمعیت فراوان، تمدن کهن و طبیعت حیرت انگیزش شهرهایی دارد که می توانند به خودی خود یک جاذبه گردشگری محسوب شوند. از این مسئله که بگذریم کشور چین با تمام شگفتی های تمدن باستانی اش و تمام زیبایی های طبیعی خود آنقدر جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که معرفی تمام آن ها در یک کتاب نیز نمی گنجد.

خانه های شگفت‌انگیز در غار

غار مایجیشان چین که نقاشیها و مجسمه های دست بشر که در غار مایجیشان چین یافت شده یک جواهر ناشناس این کشور است. از راه دور ، گرفتن عکس خوب از آن ، از راه دور بسیار سخت است چرا که درختانی که آن را می پوشانند مانع هستند. هنگامی که اولین نگاه خود را به گروت های میجیشان می کنید ، می توانید فکر کنید “چگونه این جهنم ساخته شده است؟” با نگاهی به آن ، فقط می توانید توصیف کنید که شبیه به یک تپه مورچه با مسیرهای پیاده روی در سراسر کوهی است که در آن حک شده است. در مقیاس عمیق تر ، این یک واحه عمیق معنوی است.

میجیشان” که به معنای “پشته گندم” است از نمای غول پیکر و تند مانند تپه گرفته شده است. این معماری باورنکردنی صخره ای به سلسله بعدی قین (384 – 417 میلادی) برمی گردد که بودیسم برای اولین بار از جاده هند ابریشم از هند به چین رسید. 194 غار که حاوی بیش از 7200 مجسمه و مجسمه های حک شده با دست هستند که از 16 متر تا 10 سانتی متر قد دارند. در سال 2014 غارها به فهرست معروف یونسکو از میراث جهانی اضافه شدند. کنده کاری ها در دامنه کوه مسیرهای تازه ای ساخته است.

معماری و توانایی انسان در ایجاد مسیرهای اصلی یک رمز و راز است. اولین رکورد های مکتوب غار مایجیشان چین از زندگی نامه ، “خاطرات راهبان برجسته” آمده است که زندگی دو راهب به نام های Tanhong و Xuangao را بررسی می کند. گفته می شود این راهبان به همراه بیش از سیصد راهب دیگر در محل های مداحی مدیتیشن کرده اند. این شهر با داشتن تاریخچه ژرف و هنرهای نفس گیر خود ، مقصدی است که قطعاً ارزش بازدید را دارد.

موقعیت هتل

کشور: چین
شهر: لیجیانگ

دیدنی‌های نزدیک