فرودگاه مادرید باراخاس

فرودگاه مادرید باراخاس

شرح

اطلاعات مادرید

فرودگاه مادرید باراخاس | مادرید ، پایتخت و بزرگترین شهر اسپانیا و مهم‌ترین فرودگاه بین المللی باراخاس حسوب میشود . این فرودگاه در سال ۱۹۲۸ میلادی افتتاح شد و هم اکنون در چهارمین فرودگاه پر رفت و آمد و در رده سیزدهمین فرودگاه اروپا واقع شده است . هر سالانه میلیون ها مسافر برای رزور بلیط این فرودگاه را برای مقصر سفر انتخاب میکنند . در ادامه با ایلیاگشت همراه باشین و اطلاعات لازم در خصوص فرودگاه باراخاس قرار میدهیم .

دانستنی های فرودگاه مادرید

حمل و نقل فرودگاه باراخاس

شرکت حمل و نقل شهری مادرید شرکت اتوبوسرانی سرویس های منظمی در مرکز شهر مادرید انجام داده اند . مسافران را 30دقیقه قبل با سرویس های منظم از ترمینال های شماره ۱، ۲ و ۴ به فرودگاه به ایستگاه Avenida de America منتقل می کند . و مسیرهای مختلفی وجود دارد و همچنین مسافران را به  نقاط دیگر می رسانند .

حمل و نقل فرودگاه باراخاس

امکانات فرودگاه مادرید

برای استفاده از امکانات فرودگاه دسترسی به اینترنت ، خدمات مالی و تبدیل ارز ، خورد و خوراک و قسمت های مختلف در فرودگاه وجود دارند . اینترنت وای فای نامحدود و رایگان در فرودگاه باراخاس برای مسافران فراهم است و همچنین دو بانک در ترمینال شماره ۲ و دیگری در ترمینال شماره ۴ قرار دارد و بیش از ۳۰ رستوران و انواع غذاهای سنتی اسپانیا و مادرید در سرتاسر محوطه فرودگاه وجود دارد .

دسترسی امکانات فرودگاه مادرید

پایانه‌ها

بخش پرواز‌های ورودی در تمامی پایانه‌های فرودگاه باراخاس به نام‌های T1، T2، T3، T4 و T4S است . تمام رفت و آمد های مسافران به وسیله اتوبوس انجام میشود . همچنین در تمامی پایانه‌های ایستگاه مترو برایحمل و نقل به داخل شهر وجود دارد .

پایانه‌ فرودگاه باراخاس

هتل های فرودگاه باراخاس

 یکی دیگر از امکانات و خدمات رفاهی فرودگاه  باراخاس چندین هتل در نزدیکی ترمینال های ۱ و ۲ قرار دارند . و برای زمان های که پروازها تاخیر دارند و برای هر دلایلی در مدت زمان کوتاه میتوان خود را به هتل های نزدیک فرودگاه رساند . که عبارت اند از Melia Barajas، Ibis Madrid Aeropuerto Barajas و tach Hotel  که میتوان اقامتی راحت و آسوده را برای مسافران فراهم کرد .

نزدیک ترین هتل های فرودگاه باراخاس

امکانات و دسترسی با مترو

همچنین فرودگاه مادرید به خط مترو برای عبور مسافران متصل است ، بطور مثال با استفاده از خط 8 متروی باراخاس میتوان از ترمینال 2 و 4 به سمت مرکز شهر حرکت کرد و همچنین اتوبوس های به سمت مادرید 24 ساعته بطور منظم در حال خدمات رسانی به مسافران هستند . و علاوه بر این خدمات رسانی در سال 2006 در اسپانیا  اولین سیستم حمل و نقل اتوماتیک و خط مترو بدون سرنشین  راه اندازی کردنند .

رفت و آمد مترو در فرودگاه مادرید

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط