راه زیتون لوگانو تیچینو سوئیس

راه زیتون لوگانو تیچینو سوئیس

شرح

سوئیس کشوری که به زیبایی‌های طبیعی بی‌همتای خود می‌بالد، یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری جهان به شمار می‌رود. این کشور زیبا، مجموعه‌ی شگفت‌آوری از چشم‌اندازهای طبیعی فوق‌العاده و زرق‌و‌برق‌های زندگی شهری است. به عنوان کشوری که به لطف طبیعت، از جاذبه‌های بی‌نظیر طبیعی و مناظر زیبا بهره می‌برد، این کشور محصور در خشکی اروپایی، یکی از مقاصد مورد علاقه‌ی مشتاقان سفر و گردشگری است چرا که برای هر نوع سلیقه، تجربه‌ی شگفت‌انگیزی برای ارائه دارد. برای کسانی که به تماشای مناظر طبیعی علاقه‌مند هستند، این کشور چیزی از بهشت کم ندارد. راه زیتون لوگانو که از شهر بکر کوچک گاندریا شروع می شود و از کنار بخش آفتابی و دل انگیز کوه مونت بری می گذرد یکی از دیدنی های جذاب لوگانو و مقصد طبیعت دوستان است.

دهکده ی گاندریا

دهکده ی گاندریا که به تنهایی یکی از دیدنی های شهر لوگانو می باشد در شمال رودخانه ی لوگانه قرار گرفته و به دلیل اینکه یک محوطه ی حفاظت شده می باشد ،امکان دسترسی به آن با وسایل نقلیه وجود ندارد. با وجود اینکه قایق سواری هم یکی از راه های جذاب رسیدن به این دهکده ی زیباست اما پیاده روی در راه زیتون لوگانو که پر از درختان زیتون و نمای زیبای دریاچه می باشد طرفداران بیشتری دارد و گردشگران با گشت و گزار در این جاده ی زیبا قبل از رسیدن به مقصد اصلی ، یک تجربه ی بی نظیر دیگر را از طبیعت بکر این منطقه هدیه می گیرند.

بازدید از راه زیتون

توصیه می کنیم ابتدا از انتهای لوگانو در کاستاگنولا شروع کنید ، اگرچه بازدید کنندگان از آغاز راه در گاندریا از شما استقبال می کنند. از نقطه شروع در  کاستاگنولا، مسیر 3 کیلومتری لوگانو در دهکده ماهیگیری عجیب گاندریا به پایان می رسد که توسط یک کشتی مسافری ، ایستگاه اتوبوس و پیوندهای جاده ای صورت میگیرد. در طول مسیر عابر پیاده ، آرم های قابل تشخیص راه زیتون ، بازدید کنندگان را در مسیر درست راهنمایی می کنند و از طریق اسکارگیلا و الوازیا ال لاگو عبور می کنند. تکمیل مسیر نمای دریاچه 18 تابلو آموزش است که به منظور اطلاع رسانی به بازدید کنندگان در مورد تاریخچه و اهمیت کشت درخت زیتون در منطقه تیچینو طراحی شده است که تا سال 769 میلادی از میراث غنی برخوردار است.

پانل های چند زبانه همچنین اطلاعات بیشتری در مورد گیاه شناسی ، روش های کشت محلی و طیف متنوعی از محصولات ایجاد شده از روغن زیتون با منبع محلی ارائه می دهد. بازدید کنندگان باید در زیر اسکله گاندریا به دنبال درخت زیتون باستانی 10 متری بنام “الیو دی کارلین” باشند. کسانی که احساس تند و تیز دارند می توانند از طراوت منظره دریاچه در هتل “الوازیا ال لاگو” لذت ببرند. بازدیدکنندگان همچنین می توانند از وعده غذایی دریاچه و لیوان نوشیدنی های خوشمزه بعداً در “رستوران آنتیکو” لذت ببرند تا از رسیدن به مقصد خود جشن بگیرند.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک