جزایر بریزاگو

آشنایی با جزایر بریزاگو در منطقه لوگانو

شرح

جزایر بریزاگو در منطقه لوگانو ، گروهی از دو جزیره است که در قسمت سوئیس دریاچه مگگیور نزدیک به Ronco sopra Ascona و Brissago واقع شده است. هر دو جزیره (Isole di Brissago به ایتالیایی) ، متعلق به منطقه لوگانو ، در کانتون تیچینو محسوب میشوند .

جزایر بریزاگو یکی از جادوی مکان های ترینکینو و دو جزیره کوچک برایساگو میباشند . و بزرگتر آن ، یک باغ گیاه شناسی از گیاهان مدیترانه ای است که حدود 1500 گونه از گیاهان عجیب و غریب را به نمایش می گذارد . در دریاچه مگگیور ، درست در دهکده دیدنی رانکو ، یک بهشت کوچک نیمه گرمسیری در دریاچه Maggiore سوئیس که با قایق به راحتی قابل دسترسی است.

به لطف موقعیت مکانی جزایر بریزاگو ، مزایای آب و هوای معتدل باعث رشد گیاهان منحصر به فرد شده است. با یادآوری جوهای مسحور ، چشم انداز در درختان نادر ، بوته های مجلل ، سرخس ها و گل های معطر پوشیده شده است. بیش از 1600 گونه گیاه از منطقه مدیترانه ، آسیا ، آفریقا ، قاره آمریکا و اقیانوسیه در این پارک جمعیت دارند.

جزیره بزرگ big island

جزیره ای که باید از آن بازدید کنید جزیره بزرگ (Big Island) است که همچنین به عنوان San Pancrazio شناخته می شود. مناطقی که دارای حمامهای رومی هستند ، چشم انداز پانوراما در انتهای جزیره ، بیشه نی ضخیم و ساحل کوچک مخصوصاً قابل توجه است .

جزایر کوچکتر به نام جزیره Sant ‘Apollinare یا جزیره خرگوش ها (جزیره سنت آپولینار یا جزایر خرگوش) برای عموم باز نیست. ویرانه های یک کلیسای باستانی است .

در سال 1885 ، بارونس آنتوانت سن لجر جزایر بریزاگو را به اقامتگاهی مبدل كرد كه نقاشان ، مجسمه سازان ، نوازندگان و نویسندگان می توانستند در آن ملاقات كنند. این جزیره بزرگ تبدیل به یک باغ عجیب و غریب شد. در سال 1927 مالک جدید ، تاجر ماکس امدن از هامبورگ ، کاخ واقعی ، حوض و حمام رومی را ساخته و باعث افزایش محصول گیاهان عجیب و غریب شد .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

تورهای مرتبط