قله مونته بر لوگانو

معرفی قله مونته بر لوگانو

شرح

قله مونته بر لوگانو

قله مونته بر لوگانو ، فراتر از لوگانو ، آفتابی ترین کوه سوئیس محسوب می شود. از این قله می توان در Tessin ، توده مونت روزا و همچنین Berner و Wallis Alps دیدن کرد. و از منظره های باشکوه از قلب شهر تا بی نظیرترین قله لوگانو ، از کوه های آلپ در دهکده کوچک در خلیج لوگانو آن لذت ببرید .

از قلب شهر ، با قایق به بندر كواسر كاسارات خواهید رسید ، از منظره باشكوه مرکز شهر لذت ببرید ، به تدریج با رسیدن به قله غیر مترقبه ترین لوگانو در پاهای خود گسترش می یابید . شما با قدم زدن در دهکده کوچک بر – Brè ، جایی که زندگی با سرعت کم می گذرد ، نگاهی به خانه های معمولی Ticinese ، کلیسا و آثار هنری بیندازد .

در انتهای شمال لوگانو به سمت بالا مونت بره ، می توان با یک جاده باریک ، مسیرهای پیاده روی و یا با یک مارپیچ به قله 933 متری و همچنین با راه‌آهن راه‌پیمایی که از لوگانو-کاسارات خارج می شود قابل دسترسی است . و مکانی ایده آل برای گشت و گذار در میان هنر و طبیعت است. دهکده جذابBrè حدود ، 15-20 دقیقه پیاده روی از ایستگاه ورود فیوژولار ، در واقع محل اقامت هنرمندان بیشماری بوده که میراث جالبی را به جا گذاشته اند .

رستوران های قله

در قله آن یک تراس زیبا ، دو رستوران پیدا خواهید کرد. در دامنه شرقی روستای بره ، شهرک کوچکی از خانه های سنتی به سبک تیچینو است که مورد علاقه هنرمندان است. می توانید دنباله هنرمندان را دنبال کنید و موزه ویلهلم اشمیت آثار نقاش سوئیسی را به نمایش می گذارد.

شهر بره ویژگی های روستای باستانی خود را حفظ کرده و به تدریج خود را با آثار هنری متعددی غنی کرده است . جایی که هنرمندانی چون Pasquale Gilardi ، Wilhelm Schmid و Josef Birò زندگی می کردند . مسیر هنری از مرکز شهر در میدان جلوی کلیسا آغاز می شود ، و می توانند آثار هنری هنرمندان مشهور را تحسین کنند که هم در سطح ملی و هم در سطح بین المللی مشهور هستند.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

تورهای مرتبط