شهر قدیمی لوگانو

آشنایی با شهر قدیمی لوگانو

شرح

شهر قدیمی لوگانو

شهر قدیمی لوگانو ، در خیابانی که مجموعه ای از راه پله ها و تراس ها است. در کنار آن ، یک صعود مفصل به ایستگاه راه آهن در بالا. یک تراس گسترده در مقابل کلیسای سن لورنزو ، کلیسای جامع لوگانو باز می شود . با بازگشت به دوران روم ، این میدان از لحاظ استراتژیک و تجاری دارای اهمیت بوده است. شاهدان مختلفی از گذشته وجود دارد ، مانند پناهگاه مادونا دل ساسو ، قلعه ویسكونتو با “ریولینو” ، یك قلدر ، كه به عنوان یك اثر لئوناردو داوینچی و شهر قدیمی مناظر گواهی شده است .

در ابتدا رومانسك Old Tow Tug ، در قرن سیزدهم و چهاردهم بزرگ شده و در قرنهای 17 و 18 به طور گسترده تغییر یافته است. اما این نقاشی های زیبای نقاشی قرون وسطایی را در فضای داخلی و در غیر این صورت عمدتاً باروک حفظ می کند . این مکان ملاقات و همچنین قلب شهری است که فعالیت های اصلی تجاری و فرهنگی در آن انجام می شود. بازار هفتگی در روزهای پنجشنبه ، کنسرت های ماه و ستارگان و پیش بینی فیلم های هوای آزاد در طول جشنواره فیلم است .

می توانید از خیابان های پیچیده شهر قدیمی پیروی کنید یا از راه پله هایی که بین خیابان های موازی به هم متصل می شوند ، پیاده کنید تا راه خود را مستقیماً به سمت دریاچه ببینید .

دیدنی های این شهر

لوگانو که به خاطر جشنواره فیلم خود در سراسر جهان شناخته شده است ، با گلها به ویژه با کاملی های زیبا که هر ساله بازدید کننده های زیادی را به خود جلب می کند ، رابطه محکمی دارد . Piazza Grande ، با بازی های معمولی ، یکی از مشهورترین میادین سوئیس است .

با پیاده روی از پیازا گراند ، در امتداد خیابان های شیب دار و باریک ، می توانید به “città vecchia” ، قدیمی ترین و بارزترین نقطه شهر لوگانو برسید . با قدم زدن در امتداد خطوط آرام ، عمدتا بدون ترافیک ، می توان برخی از نمادهای باستانی را پیدا کرد ، یادآور تاریخ شهر قدیمی لوگانو : طاق نمایش بازوی خانه ، پنجره های زیبا به زیبایی ، برخی از پورتال های جذاب ، یک نقاشی باستانی است . اما برجسته ترین و جذاب ترین بینش در مورد دنیای شهر قدیمی در داخل خانه های پاتریک ، حیاط ها و باغ های کوچک احاطه شده با کمان های روشن است

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

تورهای مرتبط